BiH i Crna Gora danas u finalu turnira Josip Katalinski Škija

Jučer su odigrani polufinalni susreti Šestoaprilskog memorijalnog turnira „Josip Katalinski-Škija, a u finale su se plasirale „U-17“ reprezentacije BiH i Crne Gore.

Na stadionu „Otoka“ selekcija BiH pobijedila je Makedoniju rezultatom 4:1. Dva gola za našu reprezentaciju postigao je Vladimir Kremenović u 40. i 58. minuti, dok su se po jednom u listu strijelaca upisali Zinadin Mustedanagić (6’) i Adnan Osmanović (47’). Jedini pogodak za selekciju Makedonije postigao je Darko Todorović (autogol) u 19. minuti susreta.

U drugom polufinalnom susretu koji se igrao na stadionu „Hrasnica“ Crna Gora je savladala selekciju Grada Sarajeva i Istočnog Sarajeva sa 1:0. Jedini pogodak na ovom susretu postigao je Zoran Petrović u 70. minuti.

Finalna utakmica na programu je danas u 13:30 sati, dok meč za treće mjesto počinje u 11 sati. Oba susreta igraju se na stadionu „Grbavica“.