-TopSLIDERukometSportVisoko

Novi poraz rukometaša visočke Bosna Ekoenergije

Visočki rukometaši su danas u Banja Luci odigrali meč rukometne Premijer lige BiH protiv domaće ekipe Borca. Podsjećamo, meč je trebao biti odigran proteklog vikenda, no zbog bolesti sedam igrača banjalučke ekipe, sve je prolongirano za srijedu. Borac je bio veliki favorit u ovom duelu, što je i potvrdio na terenu te slavio pobjedu 32:22 (17:15).

“Nakon vrlo dobrog prvog poluvremena, u nastavku to nije bilo to. Borac je iz minute u minutu dizao prednost i na kraju slavio uvjerljivo. Čestitke domaćinu na pobjedi, a našoj ekipi sretan povratak kući”, poručili su iz visočkog kluba.

Borac su do pobjede vodili Knežević Luka i Rožić Milenko sa po šest postignutih pogodaka. Po pet su dodali Perić Luka, Petrović Nikša i Draganić Vlado. U redovima Bosne su Skopljak Enes i Jamaković Emrah postigli po šest postignutih pogodaka, dok su po tri dodali Halilbegović Faruk i Babić Harun.