-TopSLIDEVisoko

Mirza Ganić: Šteta se treba prijaviti u roku od 8 dana od nastanka iste (Foto)

Upravo sam obišao poljoprivredne proizvođače i nažalost svjedočio velikim štetama koje je prouzrokovalo nevrijeme. Strašni su prizori na terenu.
Molimo sve građene koji su imali štetu da istu prijave shodno procedurama u Civilnu zaštitu (prostorije se nalaze u Vatrogasnom domu), jer Grad Visoko će pružiti podršku u saniranju štete svojim građanima kako bismo zajedno ublažili ovo što nas je zadesilo.
Šteta se treba prijaviti u roku od 8 dana od nastanka iste. Zato je potrebno voditi računa da se prijava izvrši u zakonom definisanim rokovima.
Danas je na terenu bio i ministar za poljoprivredu, vodoprivredu i šumarstvo Ze-Do kantona Vinko Marić koji je obećao i određenu podršku od nadležnog Ministarstva.
Show More

Related Articles

Back to top button