Prva liga F BiH grupa – jug 2012.-2013.
PRVA LIGA RUKOMETNOG SAVEZA BOSNE i HERCEGOVINE – JUG
MUŠKARCI
26. kolo – 18.05.2013.
RK VITEZ – RK ISKRA Bugojno, NIJE ODIGRANO
RK MEĐUGORJE – RK VELEŽ, ODGOĐENO
RK SLOGA – RK DOBRINJAC, 37:26 (19:13)
RK VOGOŠĆA – RK IGMAN 39:27 (19:15)
RK TURBINA – RK ŽELJEZNIČAR 37:27 (19:10)
Slobodne momčadi RK ISKRA Stolac i RK BORAC
Tabela:
1. RK VOGOŠĆA 20 18 0 2 717:493 54
2. RK DOBRINJAC 21 13 4 4 649:585 43
3. RK BORAC 22 14 1 7 619:569 42(-1)
4. HRK MEĐUGORJE 21 13 0 8 589:528 39
5. RK ŽELJEZNIČAR 21 12 2 7 658:612 38
6. RK SLOGA 21 12 2 7 586:537 38
7. RK IGMAN 21 9 2 10 608:622 29
8. RK VELEŽ 20 7 1 12 528:543 22
9. RK ISKRA Bugojno 21 6 2 13 489:561 20
10. RK ISKRA Stolac 22 6 0 16 483:632 18
11. RK TURBINA 21 5 2 14 519:607 16(-1)
12. RK VITEZ 21 3 0 18 520:658 8(-1)
Raspored takmičenja:
1. kolo – 22./23.09.2012.
RK VOGOŠĆA – RK ŽELJEZNIČAR 46:27 (20:11)
RK SLOGA – RK RK IGMAN 30:23 (13:15)
HRK MEĐUGORJE – RK DOBRINJAC 31:25 (13:13)
RK VITEZ – RK VELEŽ 26:23 (13:8)
HRK IZVIĐAČMI Grupa 2 – RK ISKRA Bugojno 33:32 (15:16)
RK BORAC – RK ISKRA Stolac 29:17 (16:4)
Slobodna ekipa RK TURBINA
2. kolo – 29./30.09.2012.
RK ISKRA Bugojno – RK BORAC 18:22 (13:10)
RK VELEŽ – HRK IZVIĐAČ MI Grupa 29:37 (12:17)
RK DOBRINJAC – RK VITEZ 33:29 (16:14)
RK IGMAN – HRK MEĐUGORJE 29:31 (15:16)
RK ŽELJEZNIČAR – RK SLOGA 25:25 (13:13)
RK TURBINA – RK VOGOŠĆA 36:34 (15:19)
Slobodna ekipa RK ISKRA Stolac
3. kolo – 06./07.10.2012.
RK SLOGA- RK TURBINA 23:13 (11:3)
HRK MEĐUGORJE – RK ŽELJEZNIČAR 26:28 (10:14)
RK VITEZ – RK IGMAN 32:33 (17:16)
HRK IZVIĐAČMI Grupa 2- RK Dobrinjac 36:26 (17:12)
RK BORAC- RK VELEŽ 33:22 (16:10)
RK ISKRA Stolac – RK ISKRA Bugojno 22:21 (11:8)
Slobodna ekipa RK VOGOŠĆA
4. kolo – 13./14.10.2012.
RK Velež – RK Iskra S. 28:15 (12:6)
RK Dobrinjac – RK Borac 27:23 (15:13)
RK Igman – HRK Izviđač MI Grupa 2 40:40 (22:19)
RK Željezničar – RK Vitez 31:24 (17:12)
RK Turbina – RK Međugorje 26:27 (12:15)
RK Vogošća – RK Sloga 37:22 (18:9)
Slobodna ekipa RK Iskra B.
5. kolo – 20./21.10.2012.
RK Međugorje – RK Vogošća 23:24 (12:12)
RK Vitez – RK Turbina 29:27 (15:10)
RK Izviđač MI grupa – RK Željezničar 37:34 (20:16)
RK Borac – RK Igman 36:23 (16:9)
RK Iskra (Stolac) – RK Dobrinjac 21:31 (8:14)
RK Iskra (Bugojno) – RK Velež 24:22 (15:9)
Slobodna ekipa RK Sloga Gornji Vakuf
6. kolo – Datum – 27./28.10.2012.
RK Dobrinjac – RK Iskra (Bugojno) 30:21 (14:11)
RK Igman – RK Iskra (Stolac), igra se 31.10.
RK Željezničar – RK Borac, 26:31 (13:17)
RK Turbina – RK IzviđačMI grupa 34:37 (17:20)
RK Vogošća – RK Vitez 38:25 (19:11)
RK Sloga (G. Vakuf ) – RK Međugorje 20:21 (12:10)
Slobodna ekipa RK Velež – Mostar
7. kolo – Datum – 03./04.11.2012.
RK Vitez – RK Sloga (G. Vakuf ) 20:21 (10:12)
RK IzviđačMI grupa – RK Vogošća 35:51 (14:18)
RK Borac – RK Turbina 28:24 (12:9)
RK Iskra ( Stolac ) – RK Željezničar 22:32 (12:12)
RK Iskra ( Bugojno ) – RK Igman 28:28 (15:16)
RK Velež – RK Dobrinjac 23:20 (12:9)
Slobodna ekipa RK Međugorje – Međugorje
8. kolo – Datum – 10./11.11.2012.
RK Igman – RK Velež 26:25 (9:10)
RK Željezničar – RK Iskra (Bugojno) 39:21 (18:11)
RK Turbina – RK Iskra (Stolac) 28:20 (13:8)
RK Vogošća – RK Borac 37:21 (18:12)
RK Sloga (G. Vakuf ) – RK Izviđač MI grupa 35:28 (16:15)
RK Međugorje – RK Vitez 26:19 (9:12)
Slobodna ekipa RK Dobrinjac – Sarajevo
9. kolo – Datum – 17./18.11.2012.
RK Izviđač MI grupa – RK Međugorje, 21.11.
RK Borac – RK Sloga (G. Vakuf ) 34:28 (16:15)
RK Iskra (Stolac) – RK Vogošća 14:30 (8:14)
RK Iskra (Bugojno) – RK Turbina 34:22 (17:7)
RK Velež – RK Željezničar 24:24 (14:14)
RK Dobrinjac – RK Igman 33:27 (16:14)
Slobodna ekipa RK Vitez – Vitez
10. kolo – Datum – 24./25.11.2012.
RK Željezničar – RK Dobrinjac 25:32 (12:19)
RK Turbina – RK Velež 18:29 (7:13)
RK Vogošća – RK Iskra (Bugojno) 37:20 (16:10)
RK Sloga (G. Vakuf) – RK Iskra (Stolac) 31:23 (16:8)
RK Međugorje – RK Borac 27:23 (17:9)
RK Vitez – RK Izviđač MI grupa 34:40 (15:20)
Slobodna ekipa RK „ Igman „ – Ilidža
XI. K O L O, Datum – 01/02.12.2012.
RK Borac – RK Vitez 35:28 (18:15)
RK Iskra (Stolac) – RK Međugorje 21:28 (12:15)
RK Iskra (Bugojno) – RK Sloga (G. Vakuf) 27:25 (18:12)
RK Velež – RK Vogošća 24:27 (12:12)
RK Dobrinjac – RK Turbina 36:30 (19:13)
RK Igman – RK Željezničar 24:34 (13:16)
Slobodna ekipa RK IzviđačMI grupa 2 – Ljubuški
XII. K O L O, Datum – 08./09.12.2012.
RK Turbina – RK Igman 25:23 (10:8)
RK Vogosća – RK Dobrinjac 30:26 (17:11)
RK Sloga (G. Vakuf) – RK Velež 22:18 (13:9)
RK Međugorje – RK Iskra (Bugojno) 24:25 (13:13)
RK Vitez – RK Iskra (Stolac) 34:38 (17:13)
RK Izviđač MI grupa – RK Borac 32:40 (18:18)
Slobodna ekipa RK Željezničar – Sarajevo
XIII. K O L O, Datum – 15./16.12.2012.
RK Iskra (Stolac) – RK Izviđač MI grupa 30:40 (17:21)
RK Iskra (Bugojno) – RK Vitez, nije odigrano
RK Velež – RK Međugorje 26:25 (10:15)
RK Dobrinjac – RK Sloga (G. Vakuf) 29:25 (11:11)
RK Igman – RK Vogosća 27:28 (11:13)
RK Željezničar – RK Turbina 38:27 (18:14)
Slobodna ekipa RK Borac – Travnik
Raspored proljetnog dijela takmičenja:
14. kolo – 22./23.02.2013.
RK ŽELJEZNIČAR- RK VOGOŠĆA 27:34 (11:19)
RK IGMAN – RK SLOGA 30:32 (15:17)
RK DOBRINJAC- HRK MEĐUGORJE 33:30 (15:13)
RK VELEŽ- RK VITEZ 35:27 (13:16)
RK ISKRA Stolac – RK BORAC 10:0
Slobodne momčadi RK TURBINA I RK ISKRA Bugojno
15. kolo – 02./03.03.2013.
RK BORAC-RK ISKRA Bugojno, NIJE ODIGRANO
RK VITEZ-RK DOBRINJAC 34:29 (17:14)
HRK MEĐUGORJE- RK IGMAN 28:24 (11:10)
RK SLOGA- RK ŽELJEZNIČAR 31:29(17:16)
RK VOGOŠĆA – RK TURBINA 45:22 (24:10)
Slobodne momčadi RK ISKRA Stolac i RK VELEŽ
16. kolo – 09./10.03.2013.
RK TURBINA-RK SLOGA 26:26 (11:12)
RK ŽELJEZNIČAR- HRK MEĐUGORJE 34:31 (19:13)
RK IGMAN- RK VITEZ 35:27 (18:11)
RK VELEŽ – RK BORAC 26:33 (11:16)
RK ISKRA Bugojno- RK ISKRA Stolac 25:17 (9:9)
Slobodne momčadi RK VOGOŠĆA i RK DOBRINJAC
17. kolo – 16./17.03.2013.
RK ISKRA Stolac-RK VELEŽ 33:25 (15:15)
RK BORAC – RK DOBRINJAC 29:29 (15:16)
RK VITEZ – RK ŽELJEZNIČAR 26:31 (12:18)
HRK MEĐUGORJE – RK TURBINA 35:16 (20:9)
RK SLOGA – RK VOGOŠĆA 24:31 (15:15)
Slobodne momčadi RK ISKRA Bugojno i RK IGMAN
18. kolo – 23./24.03.2013.
RK VOGOŠĆA – HRK MEĐUGORJE 37:24 (19:12)
RK TURBINA – RK VITEZ 35:26 (14:12)
RK IGMAN – RK BORAC 30:24 (13:15)
RK DOBRINJAC – RK ISKRA Stolac 37:23 (21:9)
RK VELEŽ – RK ISKRA Bugojno 31:24 (15:13)
Slobodne momčadi RK SLOGA I RK ŽELJEZNIČAR
19. kolo – 30./31.03.2013.
RK ISKRA Bugojno – RK DOBRINJAC, ODGOĐENO
RK ISKRA Stolac – RK IGMAN 28:32 (16:15)
RK BORAC – RK ŽELJEZNIČAR 37:32 (16:20)
RK VITEZ – RK VOGOŠĆA, ODGOĐENO
RK MEĐUGORJE – RK SLOGA 27:25 (14:12)
Slobodne ekipe RK VELEŽ i RK TURBINA
20. kolo – 06.04.2013.
RK SLOGA – RK VITEZ 46:22 (24:12)
RK TURBINA – RK BORAC 28:29 (16:13)
RK ŽELJEZNIČAR – RK ISKRA Stolac 44:29 (19:12)
RK IGMAN – RK ISKRA Bugojno 39:30 (21:13)
RK DOBRINJAC – RK VELEŽ 35:25 (17:9)
Slobodne ekipe HRK Međugorje i RK Vogošća
21. kolo – 13.04.2013.
RK VELEŽ – RK IGMAN 30:34 (16:17)
RK ISKRA Bugojno – RK ŽELJEZNIČAR 29:30 (16:14)
RK ISKRA Stolac – RK TURBINA, Nije odigrano
RK BORAC- RK VOGOŠĆA 22:33 (10:15)
RK VITEZ – HRK MEUGORJE 19:27 (10:14)
Slobodne ekipe RK Sloga i RK Dobrinjac
22. KOLO 20.04.2013.
RK SLOGA – RK BORAC 33:28 (18:13)
RK VOGOŠĆA – RK ISKRA Stolac 48:16 (25:7)
RK TURBINA – RK ISKRA Bugojno 31:27(17:12)
RK ŽELJEZNIČAR – RK VELEŽ 36:29(20:16)
RK IGMAN – RK DOBRINJAC, igra se 24.04.2013.
Slobodne momčadi HRK MEĐUGORJE I RK VITEZ
23. kolo – 28.04.2013.
RK DOBRINJAC – RK ŽELJEZNIČAR 37:33 (20:18)
RK VELEŽ – RK TURBINA 34:27 (20:14)
RK ISKRA Bugojno – RK VOGOŠĆA 34:43 (14:19)
RK ISKRA Stolac – RK SLOGA 23:35 (10:19)
RK BORAC – HRK MEĐUGORJE 30:26 (12:12)
Slobodne ekipe RK IGMAN i RK VITEZ
24. kolo – 05.05.2013.
RK VITEZ – RK BORAC 25:29 (12:10)
HRK MEĐUGORJE – RK ISKRA Stolac 40:22 (19:13)
RK SLOGA – RK ISKRA Bugojno 28:22 (13:13)
RK VOGOŠĆA – RK VELEŽ, ODGOĐENA UTAKMICA
RK TURBINA – RK DOBRINJAC 32:32 (16:16)
RK ŽELJEZNIČAR – RK IGMAN 33:27 (16:15)
25. kolo – 11.05.2013.
RK IGMAN – RK TURBINA 30:26 (17:13)
RK DOBRINJAC – RK VOGOŠĆA 34:32 (18:17)
RK VELEŽ – RK SLOGA 29:34 (14:17)
RK ISKRA Bugojno – RK MEĐUGORJE 22:32 (12:17)
RK ISKRA Stolac – RK VITEZ 30:23 (13:11)
Slobodne momčadi RK ŽELJEZNIČAR i RK BORAC
26. kolo – 18.05.2013.
RK VITEZ – RK ISKRA Bugojno, NIJE ODIGRANO
RK MEĐUGORJE – RK VELEŽ, ODGOĐENO
RK SLOGA – RK DOBRINJAC, 37:26 (19:13)
RK VOGOŠĆA – RK IGMAN 39:27 (19:15)
RK TURBINA – RK ŽELJEZNIČAR 37:27 (19:10)
Slobodne momčadi RK ISKRA Stolac i RK BORAC
www.magazinplus.eu