logo
bios

16. kolo rukometne Premijer lige BiH

Objavljeno prije 2 mjeseca . u ned, feb 23rd, 2020

Jučer je odigrano 16. kolo rukometne Premijer lige BiH, odnosno prvu u proljetnom dijelu prvenstvene sezone.

Bosna Vispak – Lokomotiva 27:24
RK Sloboda – Borac 27 : 29
Izviđač – Sloga Doboj 30 : 24
Sloga GV – Konjuh 35 : 32
Slavija – Vogošća 24 : 21
Goražde – Gračanica 23 : 28
Leotar – Iskra 32 : 27
Drina – Maglaj 22 : 30

TABELA
RUKOMETNO PRVENSTVO BIH (M)
#KLUBUPNIB
1.RK Borac Banja Luka16131240
2.RK Gračanica16130339
3.RK Bosna Visoko1693430
4.RK Sloga Gornji Vakuf1692529
5.RK Izviđač1692529
6.RK Sloga Doboj1667325
7.RK Lokomotiva Brčko1674525
8.RK Slavija1673624
9.RK Sloboda Tuzla1671822
10.RK Leotar1671822
11.RK Maglaj1671822
12.RK Konjuh Živinice1652917
13.RK Vogošća Poljine Hills16511016
14.RK Iskra16421014
15.RK Goražde16401212
16.RK Drina1610153
Copyright 2016 Magazin Plus d.o.o. Sva prava zadržana.
Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Programiranje: Magazin plus
Na vrh