Rođeni bi mogli žaliti za bodovima iz Lukavca

Ekipa Veleža i pored vodstva od 0:2 nije uspjela upisati pobjedu u Lukavcu, a poraz je takođe upisala i ekipa Bosne iz Visokog.

Velež je odlično ušao u meč i već do poluvremena ima prednost od 0:2. Kako je vrijeme odmicalo, činilo se kako će Rođeni upisati tri sigurna boda, a onda je uslijedio fantastičan finiš utakmice.

Fudbaler domaćih Salihović postiže gol za 1:2 u 85. minuti, da bi dva minuta nakon toga Udovčić poravnao rezultat za veliko slavlje domaćih navijača.

Travnik je na svom terenu slavio protiv Čapljine rezultatom 1:0, a jedini pogodak na meču postigao je Zukić u 58. minuti susreta.

GOŠK je kao domaćin takođe minimalnim rezultatom slavio protiv Bosne Seme pogotkom Đajića u 67. minuti susreta.

Budućnost i Sloga Simin Han odigrali su meč bez golova, baš kao i Rudar i Orašje.

Zvijeda iz Gradačca na svom terenu ubjedljivo je slavila protiv Bosne iz Visokog rezultatom 5:1, a sigurna je bila i ekipa Bratstva koja je sa 6:0 slavila protiv Novog Travnika.

U posljednjem meču Jedinstvo je slavilo protiv Goražda rezutlatom 2:1.