-TopSLIDEFotoOstali sportoviSport

Prejuniorski tim BiH osvojio je treće mjesto na Balkanskom prvenstvu u ritmičkoj gimnastici!

Naše izvanredne gimnastičarke su se istaknule na ovom prestižnom prvenstvu, donoseći domovini ponos i radost.

Prejuniorski tim Bosne i Hercegovine, u sastavu Sofija Josipović, Emina Hadžić, Petra Bencun, Ana Ban i Džana Limo na čelu sa trenericom prejuniorske reprezentacije Alinom Brutus, pobjedničko postolje su dijelile zajedno sa vrhunskim ekipama iz Rumunije na drugom, te ekipom Bugarske na prvom mjestu.
Njihova predanost i trud donijeli su im ovo izvanredno priznanje.

Ovo je historijski trenutak za ritmičku gimnastiku u Bosni i Hercegovini, i ponosno slavimo uspjeh naših talentovanih gimnastičarki.

Želimo izraziti našu duboku zahvalnost za podršku našim sponzorima, koji su omogućili učešće na 1. Balkanskom prvenstvu. Njihova velikodušnost i vjera u nas predstavljaju ključni faktor koji nas je doveo do ovog velikog sportskog događaja.
To je podrška koja nas pokreće naprijed i motiviše da budemo najbolji u onome što radimo, da ostvarimo naše sportske ciljeve i pokažemo izvrsnost našeg kluba.