Nevjerovatnih Bosna – Podgrmeč 14:0

Nogometaši visočke Bosne pregazili su Podgrmeč s 14:0 u susretu 25. kola Prve lige Federacije BiH.

Osam pogodaka viđeno je u prvom poluvremenu ovog meča. Krajišnik je pogodio nakon tri minute igre za 1:0, jedan gol je postigao Mujezinović, dok su Porča i Džafić postigli po hat-trick za velikih i uvjerljivih 8:0 nakon prvih 45 minuta.

Nisu stali domaći ni u nastavku. Džafić je u 51. minuti četvrtim golom pogodio za 9:0, a dvije minute kasnije Jaganjac pogađa za nevjerovatnih 10:0.

U 66. minuti Bosna stiže i do 11. pogotka. Pogodio je Adin Čiva za velikih 11:0. Tri minute kasnije bilo je 12:0, a ovaj put je pogodio Karavelić. Na 13:0 je povećao Terzić autogolom u 89. minuti, a konaćnih 14:0 postavio je Čabaravdić u nadoknadi vremena.

Prva liga FBiH, 25. kolo:

Bosna – Podgrmeč 14:0 (Krajišnik 3'p, Porča 4’, 14’, 26’, Mujezinović 17’, Džafić 31’, 40’, 45’, 51’, Jaganjac 53’, Čiva 66’, Karavelić 69’, Terzić 89'ag, Čabaravdić 90+1’)

BOSNA: Šukrija, Frljak, Karavelić, Jaganjac, Mujezinović, Džafić, Porča, Čulov, Čiva, Krajišnik, Hasanhodžić.

PODGRMEČ: Salešević, Terzić, Kamenčić, Malovčić, Smajilović, Cerić, Crnomarković, Podunavac, Zejnić, Rizvan, Jusović.