5. kolo Premijer futsal lige BiH:Leotar jači od Sokratesa

Sinoč je u Trebinju odigrana poslijednja utakmica petog kola Premijer Futsal lige u kojoj se snage odmjerili stari rivali KMF Leotar i KMF Sokrates iz Banja Luke.Miljan Vico u 4. minuti susreta upućuje navođeni projektil u gol gostiju za vođstvo 1:0, što je bio rezultat na poluvremenu. U nastavku u listu strelaca na asistenciju Vica upisuje se i Mitar Vukanović, a dvostruki strelac na meču bio je Miljan Vico za vođstvo Leotara od 3:0.
Nakon toga gosti nastavljaju sa opsadom Leotarovog gola i šutevima sa distance uspjevaju da probiju odbranu domaćih, te za dva minuta postižu dva gola. Nakon toga Leotar preuzima inicijativu i prelijepim kombinacijama u strelce se upisuju Džudža i Andrić za konačnih 5:2.

MNK Galaktikosi Visoko – MNK Karaka Mostar 8:3
MNK Mostar SG – KMF Čelinac 6:4
MNK Kaskada Gračanica – KMF Tango I. Sarajevo 2:5
MNK Centar Sarajevo – MNK Brotnjo Ćitluk 4:4
MNK Zrinjski – MNK Seljak Livno 4:2
KMF Leotar Trebinje – KMF Sokrates Banjaluka 5:2