Šokantno saopćenje Radnika: “Ništa novo, ali bezobraznici se trude pomjerati granice”

Vodili 3:1, pa izgubili nevjerovatan meč, priča se samo o sudiji

Zanimljiv meč, pomalo nestvaran odigrali su Jedinstvo i Radnik iz Hadžića.

Domaći su poveli sa 1:0, gosti do prvog poluvremena preokrenuli na 3:1 i imali sve u svojim rukama.

Ipak, poraženi napuštaju Bihać uz dva penala za domaće  te dva isključenja za njih.

Nakon meča iz Radnika su se oglasili saopštenjem koje opisuje nevjerovatne scene u Bihaću gdje su domaći očigledno morali da slave kako bi ostali u borbi za opstanak u ligi.

Radnik je izgubio od Jedinstva (5:3) predvođenog sudijom Harisom Poprženovićem, koji je domaćinu dosudio dva penala, pored čega je našim igračima dodijelio dva crvena kartona.

Naša ekipa je golovima Kenana Dervišagića (dva puta) i Gaibije Hukića vodila s 3:1 na poluvremenu, ali gosti su uz pomoć sramotnog Poprženovića došli do preokreta.

Glavni sudija susreta potrudio se odmah na početku drugog poluvremena isključiti strijelca dva pogotka Dervišagića, nakon što mu je dodijelio drugi žuti karton iz samo njemu poznatog razloga.

Ovakve utakmice i suđenje nažalost nisu ništa novo u našem fudbalu, ali izgleda da se određeni bezobraznici trude pomjerati granice“, stoji u objavi FK Radnik.

Saznajemo da će brzo reagovati Komisija za suce i suđenje NS FBiH.

Očekuju se žestoke kazne na utakmicu koja je bacila ljagu na 28. kolo.