Široki Brijeg se namučio, ali slavio protiv Leotara

Jako tvrd i neizvjestan meč  u okviru 5. kola Premijer lige odigrali su na Pecari Široki Brijeg i Leotar.

Završilo je ipak 2:0, a odlučili su golovi Ikića i Lukića pred sami kraj meča.

Već u drugoj minuti Todorović je šutirao, ali Jurić blokira u zadnji čas. Nešto kasnije uzvraća Široki Brijeg, no Ikić iz dobre pozicije nije pogodio. U 30. minuti Miškić spašava domaće nakon pokušaja Todorovića, te Aćimovića.

U 60. minuti velika šansa za goste. Aćimović sa desetak metara promašuje gol, golman Miškić se nije ni pomjerio.

Pred sami kraj Paponja je imao veliku šansu za Široki Brijeg, no ni on nije pogodio.

Ipak, četiri minute prije kraja domaći dolaze do gola. Ivan Ikić iz slobodnjaka fenomenalno pogađa mrežu Trebinjaca i donosi radost malobrojnim navijačima na Pecari. U sudijskoj nadoknadi konačnih 2:0 postavlja nakon kontre Danijel Lukić.

Bila je ovo prva pobjeda Širokog Brijega u novoj sezoni, a Leotaru treći poraz.