
1. pretkolo Kupa
RK Sloboda – RK Bosna Visoko Ekoenergija 39:40 (nakon penala) – rezultat nakon 60 minuta – 34:34 (poluvrijeme 16:15)
Najefikasniji u taboru Bosne bio je Faruk Halilbegović sa ukupno 9 golova, , a Enes Skopljak, Faruk Vražalić i Berin Ahić su dodali po 8. Tarik Delić postigao je 3, a Emir Omanović, Senad Gunić, Bakir Burić i Adnan Balta po 1.
Iako smo bili roviti, nedovoljno oporavljeni od povreda, iako smo drugi dio igrali bez Balte i Nazifovića, uspjeli smo skupiti snage i pokazati karakter i borbenost i zasluženo, sasvim zasluženo izboriti plasman u narednu rundu!
A u 2. pretkolu smo domaćini još jednom premijerligašu.
Zapišite u kalendar – 1. februar: RK Bosna Visoko Ekoenergija – RK Krivaja Zavidovići da zajedno napravimo SPEKTAKL
Još jednom čestitke igračima, stručnom štabu, uposlenicima kluba I Upravnom odboru!
A posebno čestitke našim navijačima: ovo je pobjeda za vas, hvala vam što ste vjerovali, što vjerujete i što ćete vjerovati u naš tim!
Domaćinu RK Sloboda hvala na fer i korektnom meču i želimo im mnogo sreće u nastavku sezone!
Foto: RK Sloboda













