Remi Mladosti i Slobode, dva pogotka postignuta pred kraj prvog poluvremena

U prvom meču 4. kola Lige za opstanak ekipe Mladosti iz Doboj-Kaknja i Slobode odigrale su susret bez pogodaka, a konačni rezultat na kraju je glasio 1:1.

U uvodnih 30 minuta gledaoci nisu vidjeli veliki broj prilika i na jednoj i na drugoj strani, a treba izdvojiti samo pokušaj Pandže za Mladost, odnosno Husića za Slobodu čiji je udarac otišao pored gola.

Pred kraj prvog poluvremena, Mladost je stigla u vodstvo. Strijelac za ekipu Edisa Mulalića bio je Šišić, a samo minutu nakon toga Todorović je pogodio za 1:1 čime je momentalno anulirao prednost domaće ekipe.

U drugom poluvremenu i jedni i drugi su imali priliku da dođu do pobjede, ali nisu bili precizni, pa je rezultat ostao onaj iz finiša prvog poluvremena te je meč završen rezultatom 1:1.