Prva liga F BiH – sezona 2012./2013.
Prva liga F BiH 2012./2013.
30. kolo – 08.06.2013.
BIHAĆ: Jedinstvo – Krajina 6:0
TUZLA: Sloboda – Budućnost 0:1
LUKAVAC: Radnički – Goražde 1:2
VITEZ: Vitez – Bratstvo 1:0
KAKANJ: Rudar – Bosna 2:0
MOSTAR: Branitelj – Podgrmeč 3:0
LIVNO: Troglav – Čapljina 5:0
SLOBODNA EKIPA: NK Iskra
Tabela
1. NK Vitez 28 16 7 5 54 : 24 55
2. FK Radnički 28 12 9 7 40 : 29 45
3. HNK Branitelj 28 13 5 10 43 : 41 44
4. FK Rudar K. 28 12 6 10 32 : 25 42
5. NK Bratstvo 28 12 6 10 34 : 28 42
6. FK Sloboda 28 13 2 13 40 : 27 41
7. NK Jedinstvo 28 12 5 11 45 : 33 41
8. HNK Čapljina 28 12 5 11 36 : 45 41
9. NK Iskra 28 10 7 11 32 : 33 37
10. NK Podgrmeč 28 10 6 12 29 : 43 36
11. FK Budućnost 28 10 6 12 36 : 35 36
12. NK Troglav 28 9 7 12 30 : 37 34
13. NK Bosna V. 28 9 6 13 28 : 37 33
14. FK Goražde 28 9 5 14 35 : 46 32
15. FK Krajina 28 8 4 16 25 : 56 28
NK Krajišnik Velika Kladuša odustao od takmičenja.
Raspored prvenstva 2012./2013.
I kolo 11./12.08.2012. – 17:30 sati
11.08.2012. LIVNO: Troglav – Jedinstvo 1:2
12.08.2012. MOSTAR: Branitelj – Čapljina 2:1
11.08.2012. KAKANJ: Rudar – Podgrmeč 2:0
11.08.2012. VITEZ: Vitez – Bosna 4:1
12.08.2012. LUKAVAC: Radnički – Bratstvo 0:0
11.08.2012. TUZLA: Sloboda – Goražde 4:1
11.08.2012. BUGOJNO: Iskra – Budućnost 1:0
11.08.2012. CAZIN: Krajina – Krajišnik 2:1
II kolo 18.08.2012. – 17:00 sati
18.02.2012. BIHAĆ: Jedinstvo – Krajišnik 4:1
18.02.2012. BANOVIĆI: Budućnost – Krajina 2:1
18.02.2012. GORAŽDE: Goražde – Iskra 3:2
18.02.2012. GRAČANICA: Bratstvo – Sloboda 1:0
18.02.2012. VISOKO: Bosna – Radnički 2:1
18.02.2012. SANSKI MOST: Podgrmeč – Vitez 2:0
18.02.2012. ČAPLJINA: Čapljina – Rudar 3:0
18.02.2012. LIVNO: Troglav – Branitelj 2:1
III kolo 25/26.08.2012. – 17:00 sati
26.08.2012. MOSTAR: Branitelj – Jedinstvo 2:1
25.08.2012. KAKANJ: Rudar – Troglav 2:0
25.08.2012. VITEZ: Vitez – Čapljina 4:0
26.08.2012. LUKAVAC: Radnički – Podgrmeč 0:0
25.08.2012. TUZLA: Sloboda – Bosna 2:0
25.08.2012. BUGOJNO: Iskra – Bratstvo 0:1
25.08.2012. CAZIN: Krajina – Goražde 3:2
25.08.2012. V. KLADUŠA: Krajišnik –Budućnost 0:1
IV kolo 01./02.09.2012. – 17:00 sati
01.09.2012. BIHAĆ – Jedinstvo – Budućnost 1:1
01.09.2012. GORAŽDE – Goražde – Krajišnik 3:0
01.09.2012. GRAČANICA – Bratstvo – Krajina 0:0
01.09.2012. VISOKO – Bosna – Iskra 1:1
01.09.2012. SANSKI MOST – Podgrmeč – Sloboda 1:0
01.09.2012. ČAPLJINA – Čapljina – Radnički 2:2
01.09.2012. LIVNO – Troglav – Vitez 2:2
02.09.2012. MOSTAR – Branitelj – Rudar 1:0
V kolo 08/09.09.2012. – 16:30 sati
08.09.2012. KAKANJ: Rudar – Jedinstvo3:1
08.09.2012. VITEZ: Vitez – Branitelj 4:1
09.09.2012. LUKAVAC: Radnički – Troglav 1:1
08.09.2012. TUZLA: Sloboda – Čapljina 1:1
08.09.2012. BUGOJNO: Iskra – Podgrmeč 1:1
08.09.2012. CAZIN: Krajina – Bosna 0:1
08.09.2012. V. KLADUŠA: Krajišnik – Bratstvo 0:2
08.09.2012. BANOVIĆI: Budućnost – Goražde 5:2
VI kolo 15/16.09.2012. – 16:30 sati
15.09.2012. BIHAĆ: Jedinstvo – Goražde 2:0
15.09.2012. GRAČANICA: Bratstvo – Budućnost 2:0
15.09.2012. VISOKO: Bosna – Krajišnik 1:0
15.09.2012. SANSKI MOST: Podgrmeč – Krajina 2:1
15.09.2012. ČAPLJINA: Čapljina – Iskra 2:1
15.09.2012. LIVNO: Troglav – Sloboda 1:0
16.09.2012. MOSTAR: Branitelj – Radnički 1:0
15.09.2012. KAKANJ: Rudar – Vitez 0:0
VII kolo 22/23.09.2012. – 16:00 sati
22.09.2012. VITEZ: Vitez – Jedinstvo 1:0
23.09.2012. LUKAVAC: Radnički – Rudar 1:0
22.09.2012. TUZLA: Sloboda – Branitelj 1:3
22.09.2012. BUGOJNO: Iskra – Troglav 2:0
22.09.2012. CAZIN: Krajina – Čapljina 2:1
22.09.2012. V. KLADUŠA: Krajišnik – Podgrmeč 2:3
22.09.2012. BANOVIĆI: Budućnost – Bosna 1:0
22.09.2012. GORAŽDE: Goražde – Bratstvo 0:0
VIII kolo 29./30.09.2012. – 15:30 sati
29.09.2012. BIHAĆ: Jedinstvo – Bratstvo 2:1
29.09.2012. VISOKO: Bosna – Goražde 1:0
29.09.2012. SANSKI MOST: Podgrmeč – Budućnost 2:1
29.09.2012. ČAPLJINA: Čapljina – Krajišnik 6:0
29.09.2012. LIVNO: Troglav – Krajina 0:0
30.09.2012. MOSTAR: Branitelj – Iskra 0:0
29.09.2012. KAKANJ: Rudar – Sloboda 0:1
29.09.2012. VITEZ: Vitez – Radnički 3:0
IX kolo 06/07.10.2012. – 15:30 sati
07.10.2012. LUKAVAC: Radnički – Jedinstvo 1:0
06.10.2012. TUZLA: Sloboda – Vitez 3:2
06.10.2012. BUGOJNO: Iskra – Rudar 2:0
06.10.2012. CAZIN: Krajina – Branitelj 2:0
06.10.2012. V. KLADUŠA: Krajišnik – Troglav 2:4
06.10.2012. BANOVIĆI: Budućnost – Čapljina 2:0
06.10.2012. GORAŽDE: Goražde – Podgrmeč 3:1
06.10.2012. GRAČANICA: Bratstvo – Bosna 3:0
X kolo 13/14.10.2012. – 15:00 sati
13.10.2012. BIHAĆ: Jedinstvo – Bosna 1:2
13.10.2012. SANSKI MOST: Podgrmeč – Bratstvo 1:2
13.10.2012. ČAPLJINA: Čapljina – Goražde 2:1
13.10.2012. LIVNO: Troglav – Budućnost 1:0
24.10.2012. MOSTAR: Branitelj – Krajišnik, 24.10.
13.10.2012. KAKANJ: Rudar – Krajina 1:0
13.10.2012. VITEZ: Vitez – Iskra 1:0
14.10.2012. LUKAVAC: Radnički – Sloboda 1:0
XI kolo 20/21.10.2012. – 14:30 sati
20.10.2012. TUZLA: Sloboda – Jedinstvo 3:1
20.10.2012. BUGOJNO: Iskra – Radnički 1:1
20.10.2012. CAZIN: Krajina – Vitez 1:2
20.10.2012. V.KLADUŠA: Krajišnik – Rudar 1:3
20.10.2012. BANOVIĆI: Budućnost – Branitelj 1:1
20.10.2012. GORAŽDE: Goražde – Troglav 2:3
20.10.2012. GRAČANICA: Bratstvo – Čapljina 2:0
20.10.2012. VISOKO: Bosna – Podgrmeč 1:0
XII kolo 27/28.10.2012. – 14:00 sati
28.10.2012. BIHAĆ: Jedinstvo – Podgrmeč 5:1
28.10.2012. ČAPLJINA: Čapljina – Bosna 1:0
28.10.2012. LIVNO: Troglav – Bratstvo 2:0
28.10.2012. MOSTAR: Branitelj – Goražde 4:2
28.10.2012. KAKANJ: Rudar – Budućnost 1:1
28.10.2012. VITEZ: Vitez – Krajišnik 6:0
28.10.2012. LUKAVAC: Radnički – Krajina 4:0
28.10.2012. TUZLA: Sloboda – Iskra 4:0
XIII kolo 03/04.11.2012. – 13:30 sati
03.11.2012. BUGOJNO Iskra – Jedinstvo
03.11.2012. CAZIN Krajina – Sloboda
03.11.2012. V. KLADUŠA Krajišnik – Radnički
03.11.2012. BANOVIĆI Budućnost – Vitez
03.11.2012. GORAŽDE Goradžde – Rudar
03.11.2012. GRAČANICA Bratstvo – Branitelj
03.11.2012. VISOKO Bosna – Troglav
03.11.2012. SANSKI MOST Podgrmeč – Čapljina
XIV kolo 10/11.11.2012. – 13:00 sati
10.11.2012. BIHAĆ: Jedinstvo – Čapljina 1:1
10.11.2012. LIVNO: Troglav – Podgrmeč 2:2
11.11.2012. MOSTAR: Branitelj – Bosna 2:1
10.11.2012. KAKANJ: Rudar – Bratstvo 6:1
10.11.2012. VITEZ: Vitez – Goražde 4:0
11.11.2012. LUKAVAC: Radnički – Budućnost 3:1
10.11.2012. TUZLA: Sloboda – Krajišnik 3:1
10.11.2012. BUGOJNO: Iskra – Krajina 3:0
XV kolo 17/18.11.2012. – 13:00 sati
17.11.2012. CAZIN: Krajina – Jedinstvo 2:1
17.11.2012. V. KLADUŠA: Krajišnik – Iskra 2:1
17.11.2012. BANOVIĆI: Budućnost – Sloboda 0:2
17.11.2012. GORAŽDE: Goražde – Radnički 0:2
17.11.2012. GRAČANICA: Bratstvo – Vitez 0:3
17.11.2012. VISOKO: Bosna – Rudar 1:2
17.11.2012. SANSKI MOST: Podgrmeč – Branitelj 1:1
17.11.2012. ČAPLJINA: Čapljina – Troglav 1:0
Raspored proljetnog dijela takmičenja:
16. kolo – 09.03.2013.
BIHAĆ: Jedinstvo – Troglav 2:0
ČAPLJINA: Čapljina – Branitelj 4:3
SANSKI MOST: Podgrmeč – Rudar 0:0
VISOKO: Bosna – Vitez 0:0
GRAČANICA: Bratstvo – Radnički 0:0
GORAŽDE: Goražde – Sloboda 0:1
BANOVIĆI: Budućnost – Iskra 1:0
Slobodna ekipa Krajine
17. kolo – 16.03.2013.
CAZIN: Krajina – Budućnost 1:1
BUGOJNO: Iskra – Goražde 0:0
TUZLA: Sloboda – Bratstvo 1:0
VITEZ: Vitez – Podgrmeč 4:0
KAKANJ: Rudar – Čapljina 2:1LUKAVAC: Radnički – Bosna 4:0
MOSTAR: Branitelj – Troglav 1:0
Slobodan NK Jedinstvo
18. kolo – 23.03.2013.
Čapljina: Čapljina – Vitez 2:1
Livno: Troglav – Rudar K. 3:2
Bihać: Jedinstvo – Branitel 2:1
Sanski Most: Podgrmeč – Radnički 0:1
Gradačac: Bratstvo – Iskra 1:0
Visoko: Bosna – Sloboda 2:2
Goražde: Goražde – Krajina 2:0
Slobodan NK Budućnost
19. kolo – 30.03.2013.
Banovići: Budućnost – Jedinstvo 3:0
Cazin: Krajina – Bratstvo 0:3
Bugojno: Iskra – Bosna 2:1
Vitez: Vitez – Troglav 0:0
Tuzla: Sloboda – Podgrmeč 4:0
Lukavac: Radnički – Čapljina 4:1
Kakanj: Rudar K. – Branitelj 1:1
Slobodan FK Goražde
20. kolo – 06.04.2013.
BIHAĆ: Jedinstvo-Rudar 0:0
LIVNO: Troglav-Radnički 0:0
ČAPLJINA: Čapljina-Sloboda 3:0
SANSKI MOST: Podgrmeč-Iskra 2:1
VISOKO: Bosna-Krajina 2:0
MOSTAR: Branitelj-Vitez 1:3
GORAŽDE: Goražde-Budućnost 2:0
Slobodna ekipa: Bratstvo
21. KOLO – 13.04.2013. u 16 sati
BANOVIĆI: Budućnost-Bratstvo 3:3
CAZIN: Krajina-Podgrmeč 2:1
BUGOJNO: Iskra-Čapljina 3:1
TUZLA: Sloboda-Troglav 5:0
VITEZ: Vitez-Rudar 0:1
GORAŽDE: Goražde-Jedinstvo 0:0
LUKAVAC: Radnički-Branitelj 3:0
Slobodan NK Bosna
22. kolo – 20.04.2013.
BIHAĆ: Jedinstvo – Vitez 1:1
KAKANJ: Rudar – Radnički 0:0
LIVNO: Troglav – Iskra 0:2
ČAPLJINA: Čapljina – Krajina 2:0
VISOKO: Bosna – Budućnost 2:0
GRAČANICA: Bratstvo – Goražde 1:1
MOSTAR: Branitelj – Sloboda 1:0
Slobodna ekipa: NK Podgrmeč
24. kolo – 04.05.2013.
BIHAĆ: Jedinstvo – Radnički 6:1
VITEZ: Vitez – Sloboda 1:0
KAKANJ: Rudar – Iskra 3:0
ČAPLJINA: Čapljina – Budućnost 0:0
SANSKI MOST: Podgrmeč – Goražde 2:1
VISOKO: Bosna – Bratstvo 3:0
MOSTAR: Branitelj – Krajina 7:0
SLOBODNA EKIPA: NK Troglav
25. kolo – 11.05.2013.
VISOKO: Bosna – Jedinstvo 0:1
GRAČANICA: Bratstvo – Podgrmeč 3:1
BANOVIĆI: Budućnost – Troglav 2:0
CAZIN: Krajina – Rudar 2:0
BUGOJNO: Iskra – Vitez 0:0
TUZLA: Sloboda – Radnički 1:0
GORAŽDE: Goražde – Čapljina 4:0
SLOBODNA EKIPA: HNK Branitelj
26. kolo – 18.05.2013.
BIHAĆ: Jedinstvo – Sloboda 2:1
VITEZ: Vitez – Krajina 3:1
LIVNO: Troglav – Goražde 3:1
ČAPLJINA: Čapljina – Bratstvo 1:0
SANSKI MOST: Podgrmeč – Bosna 2:1
LUKAVAC: Radnički – Iskra 4:3
MOSTAR: Branitelj – Budućnost 2:1
SLOBODNA EKIPA: FK Rudar
27. kolo – 22.05.2013.
SANSKI MOST:Podgrmeč–Jedinstvo 1:0
VISOKO: Bosna – Čapljina 1:1
GRAČANICA: Bratstvo – Troglav 2:0
GORAŽDE: Goražde – Branitelj 1:0
BANOVIĆI: Budućnost – Rudar 3:0
CAZIN: Krajina – Radnički 1:2
BUGOJNO: Iskra – Sloboda 1:0
SLOBODNA EKIPA: NK Vitez
28. kolo – 25.05.2013.
BIHAĆ: Jedinstvo – Iskra 2:0
TUZLA: Sloboda – Krajina 4:0
VITEZ: Vitez – Budućnost 2:1
KAKANJ: Rudar – Goražde 2:0
MOSTAR: Branitelj – Bratstvo 1:0
LIVNO: Troglav – Bosna 2:1
ČAPLJINA: Čapljina – Podgrmeč 2:1
SLOBODNA EKIPA: FK Radnički
29. kolo – 01.06.2013.
ČAPLJINA: Čapljina – Jedinstvo 3:2
SANSKI MOST: Podgrmeč – Troglav 1:1
VISOKO: Bosna – Branitelj 2:2
GRAČANICA: Bratstvo – Rudar 1:0
GORAŽDE: Goražde – Vitez 3:2
BANOVIĆI: Budućnost – Radnički 2:1
CAZIN: Krajina – Iskra 2:2
SLOBODNA EKIPA: FK Sloboda
30. kolo – 08.06.2013.
BIHAĆ: Jedinstvo – Krajina 6:0
TUZLA: Sloboda – Budućnost 0:1
LUKAVAC: Radnički – Goražde 1:2
VITEZ: Vitez – Bratstvo 1:0
KAKANJ: Rudar – Bosna 2:0
MOSTAR: Branitelj – Podgrmeč 3:0
LIVNO: Troglav – Čapljina 5:0
SLOBODNA EKIPA: NK Iskra
ww.magazinplus.eu