Obavijest za popisivače
Obavještavaju se kandidati koji su izabrani za popisivače na Javnom pozivu za izbor općinskih instruktora i popisivača na poslovima Popisa stanovništva, domaćinstava i stanova 2013.godine, da će se obuka za popisivače održati u periodu od 16.09.- 20.09.2013. od 09,00 do 17,00 sati, na 7 ( sedam ) lokacija prema slijedećem rasporedu:
LOKACIJA I- ZGRADA OPĆINE VISOKO-VELIKA SALA
Instruktori:
- Olivera Đokić
- Aida Numanović
- Dženan Hodžić
- Ema Mihaljević
Popisivači:
- Alma Beganović
- Samija Hadžimejlić
- Ajda Porić
- Una Zelentrović
- Admira Mujić
- Amina Klepo
- Damir Husremović
- Adi Pašalić
- Una Mirković
- Oleg Simić
- Malik Sarać
- Ema Kazija
- Salem Burić
- Evelin Kadić
- Azra Bečarević
- Almina Pejdah
- Ervin Kadić
- Ilma Fejzić
- Rafaela Obučić
- Ilma Kapić
- Ivana Dusper
- Igor Katnić
- Ilma Nukić
- Boriša Popić
- Erna Okanović
- Emina Jašarević
- Andrea Mitrović
- Amina Alić
- Lejla Imamović
- Zijada Čivić
- Mirza Mulahasanović
- Amna Vrca
- Jasmina Kecan
- Advija Tokmo
- Minela Bešić
- Azra Mušinbegović
- Berina Smajlović
LOKACIJA II- PROSTORIJA GRADSKOG KINA VISOKO
Instruktori:
- Delila Novokmet-Halilović
- Maja Šćepanović
- Eldin Alimanović
- Seid Burić
Popisivači:
- Amina Kardaš
- Amina Tahirović
- Mirha Nazifović
- Nerma Džafić
- Salih Babić
- Pašana Halilović
- Lejla Karavdić
- Samira Hodžić
- Sabina Konjo
- Mahir Ahmetović
- Avdo Džafić
- Samra Rašidović
- Rusmir Hadžiomerović
- Belma Selmanović
- Aleksandra Ilić
- Sanela Čelik
- Sanida Deljkić
- Adrian Ilić
- Daniela Ilić
- Irhad Mimić
- Ahmed Ismić
- Emina Buhić
- Mirza Mimić
- Haris Mataradžija
- Emina Konjo
- Elma Velispahić
- Biserka Halilović
- Ervin Klepo
- Melika Hasanbegović
- Zineta Hasanbegović
- Eldina Penjo
- Almin Halač
- Belma Hajrić
- Aida Osmanović
- Ajla Neimarlija
- Emina Garib
LOKACIJA III-PROSTORIJE GIMNAZIJE VISOKO
Instruktori:
- Merima Begovac
- Ema Omanović
- Amina Ćuprija
- Vera Blagojević
Popisivači:
- Amra Alihodžić
- Nerma Balta
- Mirza Novokmet
- Elmir Halilović
- Amila Žiga
- Lejla Ismić
- Nijaz Fejzić
- Edna Efendira
- Fatima Omerović
- Sejdo Alimanović
- Ismet Kapetanović
- Ervin Mostić
- Šefko Žiga
- Alisa Halilović
- Ema Bečak
- Edna Špiljak
- Ivana Brozinić
- Adnan Pinjo
- Lejla Pašić
- Amila Obradović-Konjo
- Emir Drugović
- Armin Šehović
- Edna Dragunić
- Selma Trgo
- Alma Novokmet
- Elma Šehović
- Melina Opačin
- Amila Frljak
- Mirza Kriještarac
- Una Omanović
- Faruk Drugović
- Ajla Pinjo
- Melka Zubčević
- Amina Pinjić
- Harisa Bećar
- Mahira Rajkić
LOKACIJA IV-PROSTOR GALERIJE «LIKUM 76» VISOKO
Instruktori:
- Azra Husić
- Edina Muratović
- Melisa Alijagić
- Selim Jusić
Popisivači:
- Aida Čučuk
- Alma Garib
- Emira Alijagić
- Jasmin Šukrija
- Vedran Lalić
- Lucija Markotić
- Ena Markotić
- Selma Valjevac
- Kenan Huseljić
- Anesa Zahirović
- Berina Islamović
- Edna Mahalbašić
- Bekira Hasandić
- Dženan Muhamedagić
- Amna Fazlić
- Kenan Hasandić
- Senad Kadrić
- Šaćira Jašić
- Azra Trako
- Enes Trnčić
- Amila Muhamedagić
- Merima Rezaković
- Ilhana Lemeš
- Srđan Kisić
- Adisa Selimović
- Lejla Šahinović
- Seid Rezaković
- Medina Rizvanović
- Velida Jusić
- Mirha Lepić
- Igor Nikolić
- Omer Halilović
- Sead Zahirović
- Senad Omerović
- Dragana Ćulum
- Adnan Mimić
LOKACIJA V-PROSTORIJE MSŠ » HAZIM ŠABANOVIĆ» VISOKO-prostorija I
Insruktori:
- Ilma Vranac-Čakić
- Amina Duraković
- Ilhana Babić
- Nikolina Kobačić
Popisivači:
- Emina Limo
- Mensur Sušić
- Lejla Tahmaz
- Nina Šćepanović
- Jasmina Skopljak
- Anisa Hadžimejlić
- Meliha Džafić
- Lejla Sarač
- Medina Osmić
- Besko Brutus
- Goran Antović
- Dženita Perenda
- Sanela Ališanović- Begović
- Mubera Osmić
- Ema Kevrić
- Aiša Agić Barut
- Danica Starčević
- Amina Koljenović
- Mirza Mostić
- Armin Trklja
- Irma Zerdo
- Milenka Cvijanović
- Aida Ašlama
- Marko Cvijanović
- Aida Hajro
- Mahira Sarač
- Željka Sarač
- Ešrefa Hodžić
- Dženita Agić
- Amra Šabanović
- Meliha Ganić
- Jasmina Valjevac
- Muamera Kunić
- Adna Muslić
- Fahreta Handžić
- Emira Omanović
LOKACIJA VI-PROSTORIJE MSŠ » HAZIM ŠABANOVIĆ» VISOKO-prostorija II
Instruktori:
- Alma Elezović
- Dragana Koprivica
- Amina Smajlović
- Samra Imamović
Popisivači:
- Nermin Smajlović
- Aldin Huseljić
- Aida Dedić
- Mirnesa Alihodžić
- Amir Pelto
- Amar Halilović
- Amer Kahvedžič
- Nedžmina Džafić
- Samra Džafić
- Senahid Opčinović
- Alen Delić
- Mirha Burko
- Amra Hajro
- Mersad Ahmić
- Amela Ahmić
- Melina Hasić
- Selma Zerdo
- Ilma Džafić
- Amina Buza
- Emin Kadrić
- Melina Hindija
- Irhan Karavelić
- Dalila Avdibegović
- Behka Omerhodžić
- Lejla Ajanović
- Nijaz Softić
- Elma Fejzović
- Selma Kadrić
- Amer Hindija
- Mirsada Bulut Huseljić
- Anela Fazlić
- Ajla Valjevac
- Amina Ohran
- Alma Lepić
- Sumeja Genjac
- Aida Vračo
LOKACIJA VII- PROSTORIJE VATROGASNOG DOMA
Instruktori:
- Edna Ganić
- Admir Tukar
- Munevera Lelo
4. Branislava Ferzanović
Popisivači:
- Amra Dlakić
- Nemanja Šljivić
- Sanela Ferhat
- Rasim Hadžiosmanović
- Enesa Ajanović
- Eldin Provalić
- Enver Fejzović
- Aida Begić
- Mirza Kunić
- Hava Vračo
- Emina Aščalić
- Meliha Ajdinović
- Anida Omanović
- Mujesira Dervić
- Meho Dragunić
- Amira Puščul
- Almir Hadžiosmanović
- Amela Rizvan
- Slaviša Pavlović
- Amila Husika
- Andrea Gudelj
- Amina Memić
- Berina Čehajić
- Muhamed Dervišbegović
- Amela Karišik
- Jasmina Čehajić
- Emina Mešanović
- Aldijana Puščul
- Tarik Agić
- Aida Avdagić
- Aldin Helja
- Lejla Kovačević
- Dženana Kečić-Kapo
- Alma Jaramaz
- Mustafa Drpljanin
- Berina Alibegović
NAPOMENA: Mole se kandidati da u ponedjeljak 16.09. dođu u 08,30 na navedene lokacije, radi podjele materijala.