-TopSLIDEVisoko

NK Bosna – FK Borac Jelah 1:3

Nogometaši visočke Bosne pretrpjeli su domaći poraz u okviru 26. kola Druge lige FBiH – grupa Centar od lidera na tabeli, Borca iz Jelaha, rezultatom 1:3.

Na stadionu Luke odigran je zanimljiv susret, imali su „žuto-ljubičasti“ nekoliko prilika da zabilježe povoljan rezultat, ali su propuštene, tako da je favorizovani Borac osamnaestom ovosezonskom pobjedom, četiri kola prije kraja, zadržao lidersku poziciju na tabeli i suvereno nastavio put ka višem rangu.

Jedini pogodak za tim iz našeg grada postigao je Malik Gačić u 68. minuti, a treba naglasiti i da su Visočani od 65. minute igrali sa igračem manje na terenu s obzirom da je Imamović zaradio drugi žuti karton.

U narednom, 27. kolu nogometaše Bosne očekuje teško gostovanje u Zavidovićima kod još jednog tima iz samog vrha tabele, Krivaje, tako da se očekuje novi uzbudljiv i rezultatski neizvjestan derbi.