Nastavljen susret Crne Gore i Rusije nakon više od 20 minuta prekida

Susret nastavljen, svaki naredni incident dovest će do konačnog prekida

Susret je nastavljen. Umjesto povrijeđenog Akinfeeva selektor gostiju Fabio Capelo u igru je uveo golmana Zenita Juria Lodigina.

Utakmica Grupe G kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Francuskoj između Crne Gore i Rusije prekinuta je već u prvoj minuti jer je golman gostiju Igor Akinfejev pogođen bakljom sa sjeverne tribine.

Akinfeev hitno prevezen u Klinički centar Crne Gore i trenutno je u svjesnom stanju, a svi igrčai su odmah ušli u svlačionicu.

Zbog ovog incidenta došlo je i do koškanja između navijača dvije reprezentacije, a vođa navijača Crne Gore izvinio se putem javnog razglasa rekavši da je huligan identifikovan, pišu vijesti.me.

Nakon incidenta svi igrači su poslani u svlačionicu, a nakon više od 20 minuta prekida oficijelni spiker je najavio da će susret biti nastavljen, uz upozorenje da će svaki naredni incident dovesti do konačnog prekida utakmice čime bi Rusija pobijedila zvaničnim rezultatom od 0:3.