Ostali sportoviSport

Lana Pudar osvojila treću zlatnu medalju u Beogradu!

Još jedan fantastičan nastup

Najbolja bosanskohercegovačka plivačica Lana Pudar Evropsko juniorsko prvenstvo u Beogradu završila je na najbolji mogući način – osvajanjem nove zlatne medalje!

Pudar će ovu sedmicu sigurno dugo pamtiti jer je svojim nastupima u Beogradu oduševila javnost. Lana je na Evropskom juniorskom prvenstvu bila nezaustavljiva, a svoju snagu pokazala je i danas.

Ona je prethodnim danima uspjela da osvoji čak dvije zlatne medalje jer je pobijedila u utrkama 100 metara i 200 metara delfin.

Naša 17-godišnja Mostarka nastupila je i danas u novom finalu i to u utrci na 50 metara delfin gdje je ponovo zablistala.

Lana je pokazala još jednom svoju dominaciju i došla je do treće zlatne medalje pobjedom i novim evropskim rekordom!

Ovo je bila posljednja disciplina u kojoj je Lana nastupila na EP u Beogradu, a još jednom je pokazala kakav dragulj ima Bosna i Hercegovina, te da država sigurno mora uložiti maksimum kako bi joj se osigurali normalni uslovi za treninge i rad.