4. kolo Premijer lige BiH: Zrinjski deklasirao Olimpic

U okviru 14. kola nogometne Premijer lige BiH, mostarski Zrinjski danas je u Sarajevu deklasirao domaći Olimpic sa 5-0. Strijelci za vodeću ekipu lige bili su Mešanović, Stojanović, Bilbija, te dva puta Todorović.

Vitez i Sloboda odigrali su nezanimljivu utakmicu bez golova, dok je Metalleghe-BSI u Jajcu slavio nad ekipom Mladost Doboj Kakanj rezultatom 2-0. Strijelci su bili Pezo i Smajić iz penala.

Bijeljinski Radnik na svom terenu je nakon preokreta slavio nad Krupom na Vrbasu rezultatom 3-1. Gosti su do vodstva došli preko Kajkuta u 43., ali je Radnik izjednačio do kraja prvog dijela golom Martinovića. Domaći su poveli u 75. minuti nakon što je precizan bio Simeunović, da bi do kraja gostujuću ekipu dotukao Durić u 86. minuti susreta.

Autor: D. K.