Juniori BiH razbili Srbiju, briljirao Filip Čuić

Sjajna partija mladih bh. fudbalera

Juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine savladala je danas u Staroj Pazovi selekciju Srbije sa uvjerljivih 3:0.

Izabranici Ivice Barbarića odigrali su zaista fenomenalan meč i na kraju su zasluženo slavili u ovom duelu.

Do vodstva selekcija Bosne i Hercegovine dolazi u 32. minuti. Mladi napadač Hajduka Filip Čuić pogodio je za 1:0.

Ovim se rezultatom otišlo na odmor, a nakon 15-ak igre minuta u nastavku bh. tim je završio posao u ovom meču.

Fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Kahvić u 50. minuti sjajno pogađa za 2:0, da bi sedam minuta kasnije Filip Čuić izveo istinsku majstoriju.

Talentovani fudbaler je iz mjesta pored dvojice protivničkih igrača uspio lobovati golmana Srbije i povećati prednost bh. tima na 3:0.

Do kraja meča oba tima su mogla postići golove. Međutim, šanse nisu iskorištene i ostalo je 3:0 za reprezentaciju Bosne i Hercegovine.

Ove selekcije će novi prijateljski meč odigrati u nedjelju u Bačkoj Topoli od 13 sati.