Mostar SG Staklorad osvojio treću uzastopnu titulu prvaka BiH

Mostar SG Staklorad bez problema je savladao Brotnjo rezultatom 4:1 u trećoj utakmici finala doigravanja za prvaka BiH u futsalu i na taj način osvojio šampionski pehar.Mostarci su još jednom potvrdili da nemaju ozbiljnog konkurenta u našoj zemlji i treći put zaredom osvojili su pehar namijenjen najboljoj ekipi u Bosni i Hercegovini.

Nermin Kahvedžić je golom otvorio utakmicu, Bilal Jelić je udvostručio prednost, a Kristijan Pantić je pred sam kraj prvog poluvremena pogodio za goste (2:1).

U drugom poluvremenu Dejan Pavlović bio je precizan u 23. minuti, a konačan rezultat drugim golom postavio je Kahvedžić u 40. minuti, nakon čega je uslijedilo veliko slavlje igrača, članova Uprave i navijača.