KUP BiH: Dujković spasio Zrinjski, Čelik srušio Široki Brijeg

Večeras je na stadionu Asim Ferhatović Hase u okviru polufinala Kupa Bosne i Hercegovine Sarajevo dočekalo mostarski Zrinjski. Susret je završen rezultatom 0:0. U utakmici u kojoj su mreže mirovale posebno se istakao fantastični golman Zrinjskog Dujković, koji je najzaslužniji za dobar rezultat Mostaraca.

U drugom susretu polufinala Kupa fudbaleri Čelika su na Bilinom polju s 2:0 savladali Široki Brijeg, te su tako pred revanš susret stekli ogromnu prednost. Domaći su došli u prednost u 27. minuti kada je Bajraktarević sjajno centrirao, a Barać glavom pogodio za veliko slavlje.

No, to nije bilo sve. Samo četiri minuta kasnije Bašić pronalazi Mešanovića, koji ne griješi i Čelik dolazi do 2:0, što je bio i konačni rezultat ove utakmice.