Mladost razbila Vitez

Ekipa Mladosti uvjerljivo je savladala Vitez s 4:1 u susretu 4. kola Lige za opstanak prvenstva BiH.

Tim Husrefa Musemića je odigrao odličan meč i na kraju je sasvim zasluženo stigao do pobjede.

Poveli su već u sedmoj minuti. Sjajnu akciju je završio Ramović za prednost od 1:0.

Do drugog gola domaći tim stiže u 29. minuti. Još jednu lijepu akciju završio je Husić za sigurnih 2:0.

Samo što je krenulo drugo poluvrijeme Mladost je povećala prednost. Šišić je strijelac za uvjerljivu prednost od 3:0.

Nisu domaći stali ni nakon trećeg gola. Samo što se radost stišala, domaći navijači su ponovo morali na noge. Goran Brkić prekrasno pogađa za 4:0.

Potom su gosti krenuli po počasni gol. Do njega su došli u 70. minuti kada je udarac Kokota pogodio prečku, a na pravom mjestu se našao Kapetan, koji je postavio konačan rezultat susreta od 4:1.