-TopSLIDEVisoko

“Ša Ma Stari” Visoko i ove godine na turnitu “Futuro futsal kup Hadžići 2022”

Dobro poznati futsal kolektiv “Ša Ma Stari” Visoko i ove godine je uzeo učešće na popularnom turniru za omladince “Futuro futsal kup Hadžići 2022” pod pokroviteljstvom Caffe Shisha Bar Marley. Ekipa “Caffe Shisha Bar Marley” završila je grupu na prvom mjestu sa maksimalnim brojem bodova sa 3 pobjede na 3 utakmice uz gol razliku 10-4, a u 1/8 finala savladali su ekipu “G2” sa visokih 5:0. U narednim danima očekuje ih utakmica 1/4 finala, a nadamo se da će ovaj sportski kolektiv ponoviti uspjeh iz 2020. godine i ponovo osvojiti prvo mjesto na ovom turniru.

Ša Ma Stari nastupa u sastavu:

Čabaravdić Hišam, Hasandić Eldar, Victor Leao, Hrustem Beširević, Hadžimehanović Hamza, Delić Malik, Čunjalo Harun, Medijan Melvin, Lemeš Faruk i Lojo Haris. Također, neizostavna podrška na turniru su Sanjin Kerkez i Andi Klino koji se brinu za ekipu u svakom smislu te riječi.