Juniorsko-kadetsko prvenstvo u Bugarskoj: Bišćanin Tarik Cazinkić kadetski vice prvak Balkana u karateu

Na 15. juniorsko-kadetskom prvenstvu Balkana, koje se u proteklih nekoliko dana održalo u Sofiji glavnom gradu Bugarske, Tarik Cazinkić iz Karate kluba Bihać osvojio je drugo mjesto i postao vice prvak Balkana u kadetskoj kategoriji.

Pobjedivši Albanca Bašu Bekima 3:0, Rumuna Marina Kristiana 1:0, Hrvata Dolčić Luku 1:0 i Turčina Goka Sameda 2:0, Cazinkić se u finalu sastao sa pobjednikom iz druge skupine Kondić Lukom iz Hrvatske, od kojeg je u izuzetno teškom meču izgubio rezultatom 0:1.

Ovaj mladi i talentirani Bišćanin još jedan je dokaz da se u bihaćkom karate Klubu naporno i vrijedno radi, nakon čega dobri rezultati jednostavno moraju doći.