Mlada reprezentacija BiH remizirala s Poljskom na Bilinom polju

Mlada nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine (igrači do 21 godine) remizirala je sa vršnjacima iz Poljske 0:0 u prijateljskom susretu odigranom na Bilinom Polju.

Bilo je prilika i na jednoj i na drugoj strani, na našoj svakako puno više. No, ostalo je početnih 0:0.

Mario Kvesić je u 32. minutu utakmice pogodio stativu, dok je Duljević u 70. minutu uzdrmao prečku gola gostiju.

Bilo je još nekoliko sjajnih prilika da dođemo do pobjede, posebno pred sami kraj utakmice, no golman gostiju svaki je puta bio uspješniji od naših napadača.

U svakom slučaju, odigrali smo solidnu utakmicu, koja je pokazala da ima potencijala u igračima koje je pozvao selektor Vlado Jagodić.

Da smo zabili neki gol, još bi to ljepše izgledalo na kraju.

Bosna i Hercegovina – Poljska 0:0

Stadion Bilino polje. Gledalaca: 500. Žuti kartoni: Kovačević, Čajić (BiH), Dziwniel, Szewczyk (Poljska).

BIH: Jajalo (od 46. minute Tirić), Avdić, Bevab (od 74. Cimirot), Kovačević (od 46. Petrović), Mešanović (od 59. Arežina), Zolotić (od 59. Duljević), Maletić (od 59. Kunić), Grahovac (od 74. Marković), Jevtić (od 75. Čajić), Kvesić (od 46. Travančić), Zakarić (Od 46. minute Zakarić)

POLJSKA: Ptak (Od 46. Szromnik), Dziwniel, Duda, Bany, Modelski, Kupczak, Golla, Szewczyk, Zejdler, Klich, Zielinski.