Igman i GOŠK nastavili veliku borbu za Premijer ligu

Ekipa Igmana pobijedila je Gradinu u meču 28. kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine rezultatom 1:0 i tako zadržala lidersku poziciju ispred GOŠK-a dva kola prije kraja prvenstva.

Igman je do pobjede došao zahvaljujući pogotku koji je postigao Kašić iz penala u 32. minuti, a to se na kraju ispostavio i kao konačan rezultat iako su domaći nogometaši imali nekoliko šansi da riješe pitanje pobjednika.

GOŠK je u istom terminu došao do pobjede protiv Bratstva u gostima i to golom koji su postigli u posljednjim minutama.

Gosti iz Gabele su došli u vodstvo golom Haračića iz penala u 45. minuti, a stvari na početak vratio je Poturalić koji je pogodio u 62. minuti. Ipak, pobjedu GOŠK-u donio je Haračić drugim golom u 90. minuti susreta.

Igman nakon ovog kola ostaje s dva boda prednosti u odnosu na GOŠK i nema sumnje da će dva tima voditi veliku bitku za ulazak u društvo najboljih.