NK Bosna savladao Stupčanicu s 2:0

Jučer su nogometaši Bosne odigrali vjerovatno i posljednju pripremnu utakmicu pred početak prvenstva, ubilježivši sedmu pobjedu u osam susreta.
Bosna je danas za protivnika imala ekipu Stupčanice iz Olova, koja se pokazala vrlo dobrom ekipom iako su na kraju naši nogometaši su slavili sa 2:0, bit će vrlo zanimljivi susreti ove dvije ekipe u prvenstvenim okršajima.
Izostanak nekih do sada standardnih prvotimaca donio je i određene rotacije u ekipi, tako je Lukhodžić igrao lijevog beka, a  Frljak desnog, dok je Raščić pomjeren u vezni red. U odnosu na prošlu utakmicu nije bilo iskusnog Alena Čehajića, koji je dobio slobodne dane zbog ženidbe, a njega je zamjenio A. Hodžić koji se polako vraća u takmičarsku formu nakon pauze i ozljede leđa.
Od prve minute u navalnom redu zaigrao je još jedan povratnik u redove Bosne, Amar Čabaravdić koji je u početnom sastavu zamjenio Kemala Ćesu koji zvanično nije više igrač NK Bosna.
Inače, Ćesa bi do zimske pauze trebao nastupati za ekipu Mladosti iz Doboja kod Kaknja, a potom se priključiti pripremama ekipe FK Novi Pazar sa kojom je potpisao ugovor.
Bosna je u prvih pola sata igrala tako reći pod ručnom, da bi završnica bila nešto bolja, te se na odmor otišlo kod rezultata 2:0, a strijelci su bili Džafić i Bajrić iz penala. U drugom poluvremenu su višestruke izmjene u obje ekipe učinile svoje te smo gledali puno lošiju fudbal do kraja.