Druga liga Centar FBiH: Na poluvremenu se potukli pomoćni trener i defanzivac Čelika, …

NEVJEROVATNA SCENA

Na poluvremenu se potukli pomoćni trener i defanzivac Čelika, obojica dobila crveni karton

Po ulasku u tunel sukob iskusnih Nurkovića i Isakovića

Nevjerovatna scena dogodila se nakon prvog poluvremena utakmice 7. kola Druge lige FBiH – Centar između Čelika i Moščanice (1:0).

Naime, u tunelu su se potukli članovi Čelika, tačnije pomoćni trener Adis Nurković i iskusni defanzivac Aladin Isaković. Da stvar bude gora po Zeničane, sve je to vidio glavni sudija Semir Balić iz Tešnja te obojici pokazao crveni karton.

Čelik će zbog toga u drugom poluvremenu biti s igračem manje, a na klupi neće biti ni pomoćnog trenera. Nije poznato zbog čega su se potukli Nurković i Isaković, dva poznata lica u bh. fudbalu.

Srećom po Čelik, nisu prokockali bodove, te su slavili sa 1:0 golom Aldina Mahmutovića u 31. minuti.