Samo čudo može spriječiti GOŠK da uđe u Premijer ligu!

Završeno je 18. kolo Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine. GOŠK je pobijedio u derbiju i samo čudo može Gabeljane odvojiti od Premijer lige.

Do kraja sezone u igri je ostalo još 36 bodova, a GOŠK na prvom mjestu ima čak 20 bodova prednosti u odnosu na drugoplasiranu Zvijezdu koju su danas razbili s 4:1.

Prvi gol viđen je već u petoj minuti, a domaći tim je u vodstvo stigao preko Hasukića.

Do kraja prvog dijela igre još dva gola u mreži gostiju iz Gradačca i sve je već bilo riješeno, a pogađali su Nižić i Šero.

Na otvaranju drugog dijela igre Huseinbašić smanjuje vodstvo GOŠK-a, no Šero drugim golom stavlja tačku na i u 67. minuti.

Inače, Nihad Šero je i prvi strijelac Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine s 13 golova i pet asistencija.

Spomenimo i to da su u Tešnju remizirali TOŠK i Bratstvo (0:0). Domaći tim je imao više od igre i neke dobre prilike, no dva tima dijele po bod.