Četvrtfinalni revanš susreti KUP-a BiH

Fudbaleri Sarajeva nisu se uspjeli plasirati u polufinale Kupa Bosne i Hercegovine. U četvrtfinalnom revanš susretu ekipa Sarajeva je večeras na Gradskom stadionu u Banjoj Luci pobijedila Borac sa 1:0 (0:0), golom Krste Velkoskog u 63. minuti, ali ovaj rezultat braniocu naslova nije bio dovoljan za prolaz u polufinale jer su Banjalučani u  prvom susretu prije sedam dana na Koševu slavili s 2:1.
U polufinale  KUP-a BiH još su se plasirale ekipe Olimpica, Širokog Brijega i Zrinjskog.

Olimpic je na Otoci je pobijedio Zvijezdu sa 4:3 (3:2). Strijelci za Olimpic bili su Figueiredo (23. i 80.), Pandža (32.) i Souza (37.), dok su golove za Zvijezdu postigli Fačić (15.), Puljić (29.) i Isanović (33.). Prvi susret završen je bez pobjednika 1:1.

Zrinjski je u Vrapčićima eliminisao Velež sa 2:0 (1:0) golovima Stojkića u 45. i Nikolića u 90. minuti. Prvi  susret pod Bijelim brijegom okončan je rezultatom 2:2.

Nogometaši  Širokog Brijega u oba susreta bili su bolji od Mladosti. U prvom susretu u gostima su pobijedili 3:1, dok su danas na Pecari slavili s ubjedljivih 5:0 (4:0). Strijelci su bili Zakarić (1.), Buhać (9. i 45.) i  Barišić (37. i 90.).