-TopSLIDEBiHM plusOglasiPrivredaVisoko

“Brovis”: Oglas za posao u Inkubatorskoj stanici u Čekrečijama

BROVIS DD, VISOKO

OGLAS ZA POSAO ZA RADNO MJESTO RADNIK NA JEDNOSTAVNIM POSLOVIMA U ORGANIZACIONOJ JEDINICI INKUBATORSKA STANICA, Čekrekčije

Stepen stručne spreme/kvalifikacija: NK,III

Završeno obrazovanje: OŠ,SSS

Složenost poslova: Jednostavni poslovi

Posebni uslovi/ znanja / vještine: Timski rad,odgovornost

Opis poslova

-Prijem i otprema rasplodnih jaja

-Skladištenje i sortiranje jaja

-Uvlačenje jaja u fumigaconu sobu,u predvalionike i praćenje parametara u predvalionicima

-Prelaganje rasplodnih jaja

-Uvlačenje kolica u valionike i praćenje parametara u valionicima

-Vađenje pilića,brojanje,klasifikacija

-Utovar jednodnevnih tovnih pilića

-Pranje svih prostorija u inkubatorskoj stanici

-Pranje predvalionika i valionika

-Pranje predvalioničkih i valioničkih kolica

-Pranje gajbi za jednodnevne tovne piliće

Prijave slati na adresu Brovis dd, Visoko

      Dobrinje bb, Visoko

     [email protected]

      Dodatne informacije na telefon: 062-022-124

Tags
Show More