Visoko

Bosna-Olimpik 1:4

Rezultati  28. kola Prve lige FBiH:

ŽIVINICE: Slaven-Igman 1:0

ČAPLJINA: Čapljina-Sloga 1:2

MOSTAR: Velež-Metalleghe BSI 3:0

KAKANJ: Rudar-Zvijezda 3:1

BUGOJNO: Iskra-Jedinstvo 2:3

VISOKO: Bosna-Olimpik 1:4

TRAVNIK: Travnik-Bratstvo 0:2

ORAŠJE: Orašje-Tošk 1:2

Trener Bosne nakon meča

Bosna je danas na svom terenu izgubila od Olimpika sa 4:1 u okviru 28. kola Prve lige FBiH.

Gledatelji u Visokom su gledali dobar meč u kojem je na kraju sarajevski tim ubjedljivo slavio. Trener domaće ekipe Ivo Ištuk izjavio je da Bosna i nije zaslužila tako visok poraz.

“Nije bilo tako na terenu, jednostavno smo griješili i izgubili smo tako. Olimpik je zasluženo pobijedio, mi smo puno griješili i oni su kaznili našu grešku. Možda je taj penal na kraju okrenuo utakmicu. Odradit još dva kola, pa onda vidjet šta na kraju”, rekao je Ištuk.

1. LIGA FBIH
#KLUBUPNIB
1.FK Sloga Simin HanFK Sloga Simin Han28193660
2.FK OlimpicFK Olimpic28177458
3.FK VeležFK Velež281410452
4.NK ZvijezdaNK Zvijezda28137846
5.HNK OrašjeHNK Orašje281341143
6.NK Bratstvo GračanicaNK Bratstvo Gračanica281331242
7.NK Metalleghe B.S.I.NK Metalleghe B.S.I.28118941
8.NK Bosna VisokoNK Bosna Visoko281071137
9.FK Rudar KakanjFK Rudar Kakanj281131436
10.NK Slaven ŽiviniceNK Slaven Živinice281061236
11.FK IgmanFK Igman28961333
12.HNK ČapljinaHNK Čapljina28961333
13. NK TOŠK TešanjNK TOŠK Tešanj28951432
14.NK JedinstvoNK Jedinstvo28931630
15.NK Iskra BugojnoNK Iskra Bugojno28851529
16.NK TravnikNK Travnik28551820

Pogledajte raspored utakmica preostala dva kola Prve lige BiH.

29. kolo:

Sloga – Igman
Olimpik – Iskra
TOŠK – Travnik
Bratstvo – Bosna
Orašje – Slaven
Jedinstvo – Rudar
Zvijezda – Velež
Metalleghe – Čapljina

30. kolo:

Slaven – Sloga
Rudar – Olimpik
Igman – Metalleghe
Čapljina – Zvijezda
Velež – Jedinstvo
Iskra – Bratstvo
Bosna – TOŠK
Travnik – Orašje

Tags
Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close