NogometSportVisoko

Bosna – Mladost DK 0:5

Nakon što su u ponedjeljak izvršili prozivku i počeli sa pripremama, jučer su igrači NK Bosna imali i svoj prvi test pred nastupajuću sezonu. Protivnik im je bio premijerligaška ekipa Mladost iz Doboja kod Kaknja.

Oba trenera iskoristili su ovu utakmicu da pruže priliku svim igračima, tako je za Bosnu u prvom poluvremenu istrčao nešto podmlađeni sastav sa par iskusnijih igrača. Na kraju prvog poluvremena Mladost je već vodila zasluženo sa 0:2.

U drugom poluvremenu priliku su dobila i pojačanja Bosne, te se igra popravila. Međutim igrači domaćeg tima svoje šanse nisu iskoristili dok je Mladost dala još tri gola, te njihov trener Mulalić može biti vrlo zadovoljan sa ukupnih 5:0. Treneru Ištuku ostaje da u narednim danima nastoji što bolje uigrati i pripremiti momčad za neke naredne prijeteljske susrete kako bi popravili dojam.