Šok za Stupčanicu u sudijskoj nadoknadi

Gosti nose tri boda

U posljednjem meču 9. kola snage su pred više od 400 navijača odmjerili Stupčanica i Bratstvo iz Gračanice.

Na kraju je završilo 3:2 za goste, iako su gosti prvi poveli, a domaći do kraja prvog dijeli uspjeli preokrenuti i činilo se da će do tri boda.

Gosti su bolje otvorili meč i poveli golom Jasmina Mujkića sa 11 metara, no nisu se dugo radovali. Renato Čilić je samo dvije minute kasnije pogodio za 1:1, te najavio preokret.

Preokret se desio osam minuta prije kraja kada Fijad Mehanovića matira Armina Mustačevića.

U nastavku otvoren meč, a deset minuta prije kraja gosti dolaze do izjednačenja golom Aletića.

Činilo se da će ostati 2:2, no u sudijskoj nadoknadi hladan tuš za domaće. Pogodio je Mehičić i odnio tri boda u Gračanicu.

Bratstvo sada ima 14 bodova, dok je Stupčanica ostala na 11.

U narednom kolu Bratstvo dočekuje Jedinstvo iz Bihaća, dok Stupčanica dočekuje drugoplasirani Gradinu iz Srebrenika.