-TopSLIDELifestyleShowbiz

“Zoster” 23. decembra nastupa u Domu mladih: Promocija sjajnog albuma “Najgori”

Koncert i promocija novog albuma “Najgori” grupe Zoster održat će se 23. decembra 2023. s početkom u 20 sati u Domu mladih.

Omiljena mostarska grupa „Zoster“ jedinstvena je pojava na regionalnoj muzičkoj sceni, a peti studijski album objavili su nakon osam godina pauze.

Iza sebe imaju još četiri studijska albuma koja se mogu podijeliti u dvije faze prema zvuku i poetici. Prvoj fazi pripadaju albumi “Ojužilo” i “Festival budala”, a drugoj “Imači kada” i “Srce uzavrelo”.

Zoster je osnovan 2000. godine. Njihove albume karakteriziraju razni muzički žanrovi, a kroz sve njih kantautor Mario Knezović, autor muzike i teksta, prirodno je stigao do vlastitog autentičnog izražaja.

Koncert počinje u 20 sati, a ulaznice će uskoro biti u prodaji na biletarnici Centra Skenderija po cijeni od 20 KM.

avaz

Show More

Related Articles

Back to top button