6.kolo BH Telecom Premijer lige BiH
FK RADNIK – FK MLADOST | |||
Datum | 24.08.2019. | TV prenos | ARENA SPORT |
Sudija | Musa Mateo – Čitluk | ||
Termin | 17:00 | A 1 | Musa Jure – Čitluk |
Mjesto | Bijeljina | A 2 | Perić Marko – Mostar |
Delegat | Alibašić Suvad – Sarajevo | 4 | Jelić Frano – Široki Brijeg |
Posmatrač suđenja | Kulović Sead – Sarajevo | 5 | |
Bezbjednost | 6 | ||
HŠK ZRINJSKI – FK BORAC | |||
Datum | 24.08.2019. | TV prenos | BHT1 |
Sudija | Gigović Miloš – Gradiška | ||
Termin | 20:00 | A 1 | Lazić Damir – Brčko |
Mjesto | Mostar | A 2 | Dujak Goran – Odžak |
Delegat | Mandić Mile – Koz.Dubica | 4 | Šehović Admir – Sarajevo |
Posmatrač suđenja | Ćavar Danko – Široki Brijeg | 5 | Peljto Irfan – Sarajevo |
Bezbjednost | Osmanović Adi – Sarajevo | 6 | Kaljanac Haris – Sarajevo |
NK ČELIK -FK TUZLA CITY | |||
Datum | 24.08.2019. | TV prenos | |
Sudija | Paradžik Goran – Ljubuški | ||
Termin | 17:00 | A 1 | Čaušević Moamer – Sarajevo |
Mjesto | Zenica | A 2 | Zahiragić Emir – Sarajevo |
Delegat | Frljić Ljuban – Vitez | 4 | Musić Admir – Sarajevo |
Posmatrač suđenja | Liščinski Vlado – Prijedor | 5 | |
Bezbjednost | 6 | ||
FK SLOBODA – FK ZVIJEZDA 09 | |||
Datum | 24.08.2019. | TV prenos | |
Sudija | Njegomirović Aleksandar-Prnjavor | ||
Termin | 19:00 | A 1 | Maksimović Bojan – Modriča |
Mjesto | Tuzla | A 2 | Kačavenda Radislav – Gradiška |
Delegat | Ćupina Samir – Sarajevo | 4 | Sivac Ermin – Zenica |
Posmatrač suđenja | Alispahić Admir – Zenica | 5 | |
Bezbjednost | 6 | ||
NK ŠIROKI BRIJEG – FK ŽELJEZNIČAR | |||
Datum | 24.08.2019. | TV prenos | MOJA TV |
Sudija | Petrović Dragan – Banja Luka | ||
Termin | 20:00 | A 1 | Smiljanić Aleksandar – Laktaši |
Mjesto | Široki Brijeg | A 2 | Radaković Igor – Prijedor |
Delegat | Marić Radika – Bijeljina | 4 | Grbić Zoran – Prijedor |
Posmatrač suđenja | Blažević Antonio – Višići | 5 | Bilbija Luka – Prijedor |
Bezbjednost | Galić Dobroslav – Grude | 6 | Bjelica Vladimir – Ist.Sarajevo |
FK SARAJEVO – FK VELEŽ | |||
Datum | 24.08.2019. | TV prenos | MOJA TV |
Sudija | Topalović Sabrija – Zenica | ||
Termin | 18:00 | A 1 | Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo |
Mjesto | Sarajevo | A 2 | Novalić Arnel – Doboj Istok |
Delegat | Skoko Goran – Ljubuški | 4 | Mujić Elvis – Banovići |
Posmatrač suđenja | Prtvar Dragan – Ist.Sarajevo | 5 | |
Bezbjednost | Džindo Adnan – Sarajevo | 6 |