UEFA futsal kup: Tango poražen od Tulpar Karagandya s 8:3

Jučer je u Almatiju (Kazahstan) počeo mini-turnir grupe C Elitne runde UEFA Futsal Kup-a. Predstavnik BiH, Tango iz Istočnog Sarajeva poražen je od kazahstanskog Tulpar Karagandya sa 3:8 (3:3).

Kazahstanski tim je poveo u 2’ golom Chingiza Yesenamanova. U 10’ Ognjen Erić donosi izjednačenje Tangu, a već narednoj minuti Alexandr Dovgan pogađa za novu prednost Tulpara. Igrao se 12’ kada Semir Gušo postiže drugi pogodak za prvake BiH. Douglas po treći put dovodi Kazahstance u vođstvo u 14’, a u 20’ Ognjen Erić postavlja konačan rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu Tulpar Karagandy je igrao puno bolje i postiže još 5 golova, a strijelci su bili Alex (22’), Chingiz Yesenamanov (23’ i 25’), Douglas (34’) i Thales (36’).

U drugom susretu grupe C danas se sastaju Kairat Almaty (Kazahstan) i VitEn Vitebsk (Bjelorusija).

Naredni susret ekipa Tanga odigrat će danas, 22.11.2013. godine, u 15:30 sati protiv Kairat Almatya.