logo
bios

Raspored svih utakmica prvog kruga SP-a za rukometaše

Objavljeno prije 2 mjeseca . u čet, jan 10th, 2019

26. MUNDIJAL Učestvuju 24 selekcije podijeljene u četiri grupe

Pogledajte raspored svih utakmica prvog kruga SP-a za rukometaše

Domaćini smotre najboljih reprezentacija svijeta su Danska i Njemačka

Autor: Avaz Sport

Utakmicom između Koreje i Njemačke večeras počinje 26. svjetsko prvenstvo za rukometaše. Domaćini smotre najboljih reprezentacija svijeta su Danska i Njemačka, a na prvenstvu učestvuju 24 selekcije podijeljene u četiri grupe. Finale je na rasporedu 27. januara u Herningu. 

Raspored prvog kruga takmičenja:

Grupa A (Berlin):

10. januara u 18.15 sati: Njemačka – Koreja 

11. januara u 18.00 sati: Srbija – Rusija

11. januara u 20.30 sati: Brazil – Francuska

12. januara u 15.30 sati: Rusija – Koreja

12. januara u 18.15 sati: Njemačka – Brazil

12. januara u 20.30 sati: Francuska – Srbija

14. januara u 15.30 sati: Srbija – Brazil

14. januara u 18.00 sati: Rusija – Njemačka

14. januara u 20.30 sati: Francuska – Koreja

15. januara u 15.30 sati: Rusija – Brazil

15. januara u 18.00 sati: Koreja – Srbija

15. januara u 20.30 sati: Njemačka – Francuska

17. januara u 15.30 sati:Brazil – Koreja

17. januara u 18.00 sati: Njemačka – Srbija

17. januara u 20.30 sati: Francuska – Rusija

Rezultati by SofaScore

Grupa B (Minhen):

11. januara u 15.00 sati: Japan – Makedonija

11. januara u 18.00 sati: Island – Hrvatska

11. januara u 20.30 sati: Bahrein – Španija

13. januara u 14.00 sati: Makedonija – Bahrein

13. januara u 16.30 sati: Hrvatska – Japan

13. januara u 19.00 sati: Španija – Island

14. januara u 15.30 sati: Island – Bahrein

14. januara u 18.00 sati: Hrvatska – Makedonija

14. januara u 20.30 sati: Španija – Japan

16. januara u 15.30 sati: Japan – Island

16. januara u 18.00 sati: Hrvatska – Bahrein

16. januara u 20.30 sati: Makedonija – Španija

17. januara u 15.30 sati: Bahrein – Japan

17. januara u 18.00 sati: Makedonija – Island

17. januara u 20.30 sati: Španija – Hrvatska

Rezultati by SofaScore

Grupa C (Kopenhagen prva utakmica, sve ostale Herning)

10. januara u 20.15 sati: Čile – Danska

11. januara u 18.00 sati: Saudijska Arabija – Austrija

11. januara u 20.30 sati: Tunis – Norveška

12. januara u 15.00 sati: Austrija – Čile

12. januara u 17.30 sati: Norveška – Saudijska Arabija

12. januara u 20.15 sati: Danska – Tunis

14. januara u 15.00 sati: Tunis – Čile

14. januara u 17.30 sati Norveška – Austrija

14. januara u 20.15 sati: Danska – Saudijska Arabija

15. januara u 16.15 sati: Saudijska Arabija – Tunis

15. januara u 18.30 sati: Norveška – Čile

15. januara u 20.45 sati: Austrija – Danska

17. januara u 15.00 sati: Čile – Saudijska Arabija

17. januara u 17.30 sati: Austrija – Tunis

17. januara u 20.15 sati: Danska – Norveška

Rezultati by SofaScore

Grupa D (Kopenhagen):

11. januara u 15.30 sati: Angola – Katar 

11. januara u 18.00 sati: Argentina – Mađarska

11. januara u 20.30 sati: Egipat – Švedska

13. januara u 15.30 sati: Katar – Egipat

13. januara u 18.00 sati: Mađarska – Angola

13. januara u 20.30 sati: Švedska – Argentina

14. januara u 15.30 sati: Mađarska – Katar

14. januara u 18.00 sati: Argentina – Egipat

14. januara u 20.30 sati: Švedska – Angola

16. januara u 15.30 sati: Angola – Argentina

16. januara u 18.00 sati: Mađarska – Egipat

16. januara u 20.30 sati: Katar – Švedska

17. januara u 15.30 sati: Egipat – Angola

17. januara u 18.00 sati: Katar – Argentina

17. januara u 20.30 sati: Švedska – Mađarska

Rezultati by SofaScore

Copyright 2016 Magazin Plus d.o.o. Sva prava zadržana.
Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Programiranje: Magazin plus
Na vrh