-TopSLIDEM plusOglasiVisoko

R-produkt: Konkurs za posao

Zbog izražene potrebe i povećanja obima poslovanja, domaća i uspješna kompanija R-produkt doo Visoko raspisuje oglas za prijem radnika u maloprodajnim salonima u Visokom i Kaknju na poziciju:

Prodavač (2 izvršioca)

Opis posla:

-svakodnevna komunikacija s kupcima i usluživanje kupaca

-informisanje kupaca o proizvodima

-rad na blagajni

-briga o izloženosti i prezentaciji proizvoda i cijena

-priprema, slaganje i izlaganje proizvoda

-čišćenje i uređivanje prodajnog salona

Od Vas očekujemo:

-izražene komunikacijske i prodajne vještine

-ljubaznost i srdačnost u komunikaciji s kupcima

-marljiv, savjestan i odgovoran pristup radu i radnim zadacima

-spremnost za rad u timu u dinamičnoj atmosferi

-poznavanje rada na računaru

-elementarno poznavanje engleskog jezika

Nudimo Vam:

-rad u uređenoj sredini vrlo uspješne domaće firme

-zanimljiv, dinamičan i raznolik posao

-mogućnost profesionalnog i ličnog razvoja

-stimulativna primanja

-radni odnos na neodređeno uz probni rad 6 mjeseci

Lokacija rada:

Visoko – 1 izvršilac

Kakanj – 1 izvršilac

Oglas ostaje otvoren 15 dana ili do popune radnih pozicija.

Vaše biografije možete slati na e-mail: salon.visoko@r-produkt.com, lično u direkciju firme na adresi Industrijska zona Ozrakovići bb ili u maloprodajni salon u Kaknju na adresi 311.Lahke brigade b.b.72240 Kakanj

Objavljeno: 08.08.2019.

Show More