Mladost u sjajnom meču savladala Velež

Prijateljski susret

Fudbaleri Mladosti iz Doboja kod Kaknja porazili su danas u Vrapčićima Velež sa 4:3 u prijateljskom susretu.

Meč je odigran u vrlo lošim vremenskim uslovima, ali to nije spriječilo igrače obje ekipe da prikažu sjajne partije.

Na samom početku meča redale su se šanse pred oba gola, a igralo se također i vrlo oštro. Ipak, na prvi gol se čekalo sve do 40. minute kada je Mladost povela, a strijelac je bio Guzina. Ipak, samo dvije minute kasnije domaći dolaze do izjednačenja i to preko Fajića koji je bio siguran sa bijele tačke. Na samom kraju prvog dijela Mladost ponovo dolazi do gola i to preko Atajića. To je bio i konačan rezultat prvog dijela.

U nastavku meča smo vidjeli nekoliko zaista lijepih poteza i dobrog fudbala, a sve je počelo u 62. minuti kada je Mladost povela sa 3:1 preko Sadikovića koji je pogodio također s bijele tačke. Samo sedam minuta kasnije Behram pogađa iz slobodnjaka sa 17 metara za smanjenje prednosti gostiju, a isti igrač nekih 10-ak minuta kasnije donosi izjednačenje svom timu.

Ipak, Mladost je bila ta koja je zadala konačan rezultat na ovom susretu i to preko Hrustanovića koji je pogodio pred sami kraj meča.