NogometSportVisoko

Džafić je apsolutni heroj 15. kola Prve lige FBiH

Valjalo je smoći snage: Džafić je apsolutni heroj 15. kola Prve lige FBiH
Kapa dole zaista!

Olimpik je danas na svom terenu stigao do desete prvenstvene pobjede pobjedom nad Radnikom iz Hadžića rezultatom 2:1.

Vukovi sa Otoke tako idu na prvenstvenu pauzu sa 34 osvojena boda, šest više od drugoplasiranog Goražda i najozbiljniji su kandidat za ostanak na liderskoj poziciji i ulazak u najviši rang takmičenja u našoj zemlji.

Olimpik je poveo pogotkom Stjepanovića u 9., da bi poravnanje gostima šest minuta kasnije donio Kesić i to potpuno zasluženo. Da sva tri boda ostanu na Otoci pobrinuo se Idriz Džafić koji je u 50. minuti pogodio nakon lijepe akcije domaćih.

Napadač Olimpika je apsolutni heroj ove utakmice, ali i cijelog ovog kola iz jednog razloga. Naime, prije par dana mu je preminuo otac, ali je i pored toga ipak smogao snage da odigra ovu utakmicu u kojoj je, ispostaviće se kasnije, postao heroj.