logo
bios

Bosna – Metalleghe BSI 1:5

Objavljeno prije 2 mjeseca . u sub, maj 11th, 2019

Najefikasniji meč danas je odigran u Visokom gdje je Bosna bila nemoćna protiv Metalleghea, pa su gosti iz Jajca odnijeli sva tri boda sa 5:1 pobjedom. Zanimljivo da je Bosna i povela glom Armina Cibre, no onda rapsodija Jajčana.

Haračić je zabio za 1:1, a onda se u strijelce upisao i Danilović, potom Malbašić, Pljevljak i Jusufbašić.

Bosna – Metalleghe 1:5

NK Bosna: Sirćo, Alić, Džafić, Velić, Selimović, Šehić, Čiva, Pandžić, Agić, Bešić, Cibra.

NK Metalleghe BSI: Sušac, Rizvanović, Kremenović, Pljevljak, Malbašić, Jusufbašić, Tankuljić, Danilović, Haračić, Popović, Bešagić.

Razultati 26. kola Prve lige FBiH

Subota, 11.05.2019.

MOSTAR: Velež-Orašje 3:0

KAKANJ: Rudar-Vitez 1:1

ŽIVINICE: Slaven-Igman 1.o

BIHAĆ: Jedinstvo-Olimpik 1:2

ČAPLJINA: Čapljina-Zvijezda 2:0

VISOKO: Bosna-Metalleghe BSI 1:5

GRAČANICA: Bratstvo-Novi Travnik 3:2

Nedjelja, 12.05.2019. u 17:00 sati

TEŠANJ: Tošk-Goražde

TABELA
PRVA LIGA FEDERACIJE BIH
#KLUBUPNIB
1.FK Velež26204264
2.FK Olimpik26196163
3.NK TOŠK (-1)25124940
4.NK Zvijezda261241040
5.NK Bratstvo Gračanica261231139
6.HNK Orašje26107937
7.FK Rudar Kakanj261141137
8.FK Goražde (-1)251131136
9.NK Metalleghe BSI261061036
10.NK Jedinstvo261131236
11.FK Igman26961133
12.NK Vitez Vitez26961133
13.HNK Čapljina261031333
14.NK Slaven Živinice261021432
15.NK Novi Travnik26361715
16.NK Bosna Visoko26332012



Copyright 2016 Magazin Plus d.o.o. Sva prava zadržana.
Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Programiranje: Magazin plus
Na vrh