logo
bios

Borba za prvaka BiH se nastavlja: Sarajevo izgubilo, Zrinjski slavio

Objavljeno prije 1 sedmica . u sub, maj 11th, 2019

Nogometaši Sarajeva propustili su prvu meč-loptu za osvajanje titule prvaka Bosne i Hercegovine. Bordo tim je izgubio na gostovanju u Banovićima kod Tuzla Cityja rezultatom 1:0, dok je istim rezultatom Zrinjski slavio u gostima kod Čelika.

Rezultati 31. kola:

Banovići: Tuzla City – Sarajevo 1:0
Ugljevik: Zvijezda 09 – Gošk 1:1
Bijeljina: Radnik – Željezničar 0:1
Tuzla: Sloboda – Krupa 1:2
Doboj Kakanj: Mladost – Široki Brijeg 1:0
Zenica: Čelik – Zrinjski 0:1

TABELA
PREMIJER LIGA BIH
#KLUBUPNIB
1.FK Sarajevo31197564
2.HŠK Zrinjski31187661
3.NK Široki Brijeg311214550
4.FK Željezničar311381047
5.FK Radnik Bijeljina31914841
6.NK Čelik311091239
7.FK Sloboda311081338
8.FK Mladost Doboj Kakanj311071437
9.FK Tuzla City31991336
10.FK Zvijezda 09318111235
11.FK Krupa na Vrbasu31791530
12.NK GOŠK31591724
Copyright 2016 Magazin Plus d.o.o. Sva prava zadržana.
Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Programiranje: Magazin plus
Na vrh