logo
bios

Azot – Bosna 0:0

Objavljeno prije 3 sedmice . u ned, nov 17th, 2019

Jučer i danas je odigrano 15. kolo Druge lige Centar FBiH

NK Vis Simm Bau je jesenji prvak, a visočka Bosna će prezimiti na petoj poziciji ljestvice Drge lige Centar FBiH.

Azot – Bosna V 0:0

Igman – Natron 0:0

Ilijaš – Mošćanica 1:1

Stupčanica – Famos H 7:0

Vis SB – Pobjeda 4:0

Usora – Borac J 1:2

Moševac – SAŠK N 3:2

Krivaja – Žepče 0:0

TABELA
DRUGA LIGA FEDERACIJE BIH – CENTAR
#KLUBUPNIB
1.NK Vis Simm – Bau15113136
2.FK Borac Jelah15112235
3.NK Stupčanica Olovo1592429
4.FK Famos Hrasnica1591528
5.NK Bosna Visoko1574425
6.NK Moševac1566324
7.NK Krivaja1565423
8.NK Žepče1565423
9.NK Azot1545617
10.NK Pobjeda Tešanjka1552817
11.NK Usora1543815
12.FK Mošćanica1536615
13.NK SAŠK Napredak1526712
14.NK Natron1525811
15.NK Ilijaš1525811
16.FK Igman Ilidža1514107
Copyright 2016 Magazin Plus d.o.o. Sva prava zadržana.
Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

Programiranje: Magazin plus
Na vrh